Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Bu adamlara zarar verme olayı haki işi. Eğer 3 amiral de paramecia olsaydı novaların kazanma şansı daha fazla olurdu. Lakin şu tabloda o iş yaş.

2 yıl öncesinde Kizaru tek başına hepsine tek atıyordu. 2 yıl sonra biraz güçlendiler falan bi Amiral daha ver yanına yeter. 3 Amiral fazla.

2 sene olmuş neredeyse konuyu açalı. O günden bu yana Oruç ve Bege ile ilgili bilgiler edinebildik ve Luffy'nin komutanlara karşı ne durumlara düştüğünü gördük.

Gördüklerimiz üzerinden konuşacaksak eğer, iki yıl önce neyse şimdi de aynı şeyi düşünüyorum. Kafamda hangi senaryoyu hazırlarsam hazırlayayım sonuç değişmiyor hiç bir şekilde. Kid'in Kaido karşısındaki durumunu gerçek manada görebilsek belki bir ihtimal Novalara şans verebilirdim ama Kid'in o anki durumu muallak olduğu için bir şey diyemiyorum.

Sözün özü Luffy veya bir başkası, ittifakla veya tek başına bir yonko indirene kadar fikrim değişmeyecek. Değişse bile sadece savaşın seyrinin değişeceğini düşünüyorum (yine kesin bir sonuç olmaz), sonuçta bazı novalar ne yaparlarsa yapsınlar çöp olarak kalacak.

Amiraller yara bile almadan, kayıpsız, net alır.

Savaşı gözümde canlandırınca şöyle bir tablo ortaya çıkıyor;

Süpernova'lar büyük bir gazla amirallerin üstüne çullanır. Apoo'nun yaptığı gibi herkes özel bir takım numaralar yapar ve Amirallere türlü hasarlar çıkartırlar. Sabondy'de Apoo'nun Kizaru'ya yaptığı gibi.

Ama sonrası dediğim gibi, 11 süper nova ise... Akainu Penta atar, Kizaru dörtte dört, Fujitora üçte üç atar ve gg wp izi.

Filo amirali yapar. Marco onderligindekileri tek basina supuren, o veya bu neden BB’yi kacirtan adam yapar :at:
Marco ve ekibinin karşısında durdu ama onları yenmedi. Karşısında durmak ile yenmek arasında fark var. Akainu o kadarına karşı kendini savunabildi ama yenmedi. Yenmek çok ayrı.

Marco ve ekibinin karşısında durdu ama onları yenmedi. Karşısında durmak ile yenmek arasında fark var. Akainu o kadarına karşı kendini savunabildi ama yenmedi. Yenmek çok ayrı.
Supurdu dedim zaten. Karsisinda duran Marco’lar. Tek basina hedefine kilitlenip ilerleyen Saka. Supernovalara gelirsek hepsi haki kullaniyor mu bilmiyorum. Kullandiklarini varsayalim hangisinin hakisi kalici hasar vermeye yetecektir? Aka birine odaklanip ala ala gidebilir. Luffy’i goruyoruz kisitli sure dovusebiliyor. Alabilir. Kesin diyemem elbette. Ama iki amiral kesin alir.

Supurdu dedim zaten. Karsisinda duran Marco’lar. Tek basina hedefine kilitlenip ilerleyen Saka. Supernovalara gelirsek hepsi haki kullaniyor mu bilmiyorum. Kullandiklarini varsayalim hangisinin hakisi kalici hasar vermeye yetecektir? Aka birine odaklanip ala ala gidebilir. Luffy’i goruyoruz kisitli sure dovusebiliyor. Alabilir. Kesin diyemem elbette. Ama iki amiral kesin alir.
Bir takım supernova zaten direk pert olur da Amiral'leri orda zorlayacak kişiler var. Şu an bir Amiral gelip bizim tayfayı indiremeyecekken 11 supernovayı bir Amiral indiremez. Diğer taraftan 2 tanesi şüpheli. Sonuçta Luffy ve bir takım Supernovalar haricindekilerin hepsi teke gidebilirler. Amiral'lerin meyveleri çok büyük alana etki ediyor.

Ama Bege bile Big Mom haricinde olan Katakuri ve dahasının aşamacağı bir kale formuna girebiliyor. Big Mom aşıyor. Bege gibi kendisinden çok şey beklenmeyen biri bunu yaptıysa diğer Supernovalardan da sürprizler çıkabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık