Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Ödülü geç o kadarda önemli bişey değil, misyonundan diğerine ne ? Diğerleri de kk olmak ve yonkou indirmek istiyorlar. Luffy'nin bir konuda belli bir ayrıcalığı vardı ama Bege ile ittifağa girdiğinde o ayrıcalığı kaybetti.

Dostunu vurup denize atan adamla ittifak yapmış biri Luffy, pek bir havası kalmadı ne yazık ki :byee:
Yazdıklarınla Luffy'nin gücü arasında zerre bağlantı yokmuş gibi davranacağım. :S Neyse arkadaşım sen o yazdığımı yazmadım farz et ki benim o güzel canımı sıkmayasın. :artiz: Amiraller parçalar dedim. Bu söylemime bir itirazın varsa bunun hakkında yaz ki konu sulanmamış olsun. :artiz:

Olayı yine fanlığa getirip kapatıyorsun ama Luffy ağzıyla kuş tutsa siz yine Luffy yi kabullenemeyeceksiniz gibime geliyor. Evet fanıyım ve o yüzden Luffy yi savunuyorum ama sizin de Luffy yi kabul etmeyişiniz başka karakterin/karakterlerin fanlığından olsa gerek

Kıyaslayacak bilgi yok mu? Luffy ve Oruç ödülleri? Karşısındaki kişilerin ödülleri mesela? Dersen ki bunlar önemsiz ödülün herhangi bir değeri yok işte o zaman kolay kapanır. Çünkü ortada önyargı var
Ödülün en azından bu konuda pek bir önemi yok. Dediğim gibi ben sallama yapmıyorum. Adam tek başına komutan indirmiş.

Luffy'i kabul etmemeye gelirsek. Luffy Dof'u yalnız yense çok rahat kabul ederdim, Kırakeri tek yense çok rahat kabul ederdim ve hatta şimdi Kata'yı yensin ilk ben kabul edeyim gücünü. Ama bişeyler yapmamışken neyini kabul edeyim ?

Şimdi Zoro ne etmiş, pek bir şey yok ama kaldırıp Oruç'tan güçlü desem sallamasyon olmuyor mu ? Tabi aynı durum değil, Luffy Zoro'ya kıyasla çok daha fazla güç gerektiren şeyler yaptı ama umarım dediğimi anlamışsındır

Not: @Raiden itirazım yok, yeterince kafa patlattım zaten :ehe:

Ödülün en azından bu konuda pek bir önemi yok. Dediğim gibi ben sallama yapmıyorum. Adam tek başına komutan indirmiş.

Luffy'i kabul etmemeye gelirsek. Luffy Dof'u yalnız yense çok rahat kabul ederdim, Kırakeri tek yense çok rahat kabul ederdim ve hatta şimdi Kata'yı yensin ilk ben kabul edeyim gücünü. Ama bişeyler yapmamışken neyini kabul edeyim ?

Şimdi Zoro ne etmiş, pek bir şey yok ama kaldırıp Oruç'tan güçlü desem sallamasyon olmuyor mu ? Tabi aynı durum değil, Luffy Zoro'ya kıyasla çok daha fazla güç gerektiren şeyler yaptı ama umarım dediğimi anlamışsındır

Not: @Raiden itirazım yok, yeterince kafa patlattım zaten :ehe:
Aldıkları elemanlar aynı seviye galiba? Ödül önemsiz olsa niye sıralansınlar yonko ikinci üçüncü vs komutanı diye? O zaman gitsin birisi Bm nin en çöp karakterini tek başına indirsin ben yonko yirminci komutanını indirdim desin. Senin mantığına göre ''yardımsız aldığı için yine o kişi Luffy dan daha güçlü olur

Kaldıki sanki Luffy bütün vs boyunca kenarda bekledi Nami o bisküvileri ıslattı. Luffy onbir saat bisküvi yedi bu bile başlı başına olay zaten

Yine birşeyler yapmamış lafı :)

Zoro yu Oruçtan güçlü görmenin nesi sallamasyon anlamadım.

Şu ödül meselesine azıcık inan bence. Birazcık inansan çok şeyler değişecek :) Değişime açık olalım

Aldıkları elemanlar aynı seviye galiba? Ödül önemsiz olsa niye sıralansınlar yonko ikinci üçüncü vs komutanı diye? O zaman gitsin birisi Bm nin en çöp karakterini tek başına indirsin ben yonko yirminci komutanını indirdim desin. Senin mantığına göre ''yardımsız aldığı için yine o kişi Luffy dan daha güçlü olur

Kaldıki sanki Luffy bütün vs boyunca kenarda bekledi Nami o bisküvileri ıslattı. Luffy onbir saat bisküvi yedi bu bile başlı başına olay zaten

Yine birşeyler yapmamış lafı :)

Zoro yu Oruçtan güçlü görmenin nesi sallamasyon anlamadım.

Şu ödül meselesine azıcık inan bence. Birazcık inansan çok şeyler değişecek :) Değişime açık olalım
Bigmom'un komutanları arasında bir sıralama var mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık