Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Supernovalar

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    192
Yüksek zorlukla amiraller alır.

Eskiden yonko amiralden ne kadar güçlüyse bir amiral de bir sağ koldan o kadar güçlüdür diyordum fakat bu aralar yonko ve amirallerin biraz daha ayrı olduğunu düşünmeye başladım.Sayılarla söylesem şöyle olur.

Eskiden yonko 10,amiral 8.5,sağ kol 7.
Şimdi yonko 10,amiral 9,sağ kol 7 gibi bir şey düşünüyorum.
Güzel oranlama :good: ama Fuji en fazla 6 olur :artiz:

Jozu tek yedi. Dikkatini kaybetmeye, Sakazuki onu yakamazdı. Aynı hesaba geliyor aslında. Doflamingo kendini telleri ile sardığı için buzu o sayede kırdı. Newgate ise sürekli titrediği için donmuyor zaten. Bunu bizzat Kuzan söyledi. Sakazuki'nin lav yumruğunu Jinbe çıplak elleri ile durduruyor. Aynı durum Kuzan için geçerli olamaz, elleri donardı. Adam saniyesinde Buggy ve yanındaki elemanlar yarım saat savaş dışı bıraktı tek hamlede.
Dof'un olayını ben H.haki olarak yorumlamıştım.

Amiraller biraz zorlanır ama en kötü nesilin neslini kuruturlar sonra. Ice Age, Yasakani no Magatama gibi alan saldırıları yapılınca zaten yarısı gider novaların. Geri kalan sağlamlar biraz oyalar biraz kapışır ama ciddi hasar verip devre dışı bırakacak güçleri yok.

Luffy'nin yonkonun bilmem kaçıncı adamı ve Katakuri karşısında düştüğü durumu baz alırsak amiraller süpernovaların içinden geçer.

En güçlü nova olan Luffy şu an Kata karşısında ecel terleri döküyor. Diğer tarafta da Kata gibi nicelerini aynı anda karşısına alabilen bir Akainu örneği var. Novaları fena harcayacaklar Matmazel.

en ezik olarak düşündüğümüz begee ve urugoue'un nelere yaptığını hepimiz gördük bence bu karşılaşmayı 11süpernova kazanır gibime geliyor kişi başı 4tane supernova düşüyor.
1amirale düşünün zoro luffy law 3ü bir amiral alır bence kidd hawkins drake begeede bence bir amiral alabilecek güçte bir grup olur, killer,apoo,booney,urogueda bir amirali oyalasalar en son hepside birine girer bitirirler işlerini.

En güçlü nova olan Luffy şu an Kata karşısında ecel terleri döküyor. Diğer tarafta da Kata gibi nicelerini aynı anda karşısına alabilen bir Akainu örneği var. Novaları fena harcayacaklar Matmazel.
En güçlü olduğunu nerden çıkardın ? Oruç bile daha iy iş çıkarmışken :artiz:

X Drake, Kaido'nun adamlarından biri olacak muhtemelen Kral'dır :bilmem:

En güçlü olduğunu nerden çıkardın ? Oruç bile daha iy iş çıkarmışken :artiz:

X Drake, Kaido'nun adamlarından biri olacak muhtemelen Kral'dır :bilmem:
Çıkarmadım, biliyorum. Kanıt istiyorsan mangayı baştan okursun. :a: Oruç reyizin dövüştüğü komutanı ve gücünü çok iyi biliyorsun anlaşılan. Sen anlat asıl. :artiz:

Çıkarmadım, biliyorum. Kanıt istiyorsan mangayı baştan okursun. :a: Oruç reyizin dövüştüğü komutanı ve gücünü çok iyi biliyorsun anlaşılan. Sen anlat asıl. :artiz:
Anlatım Oruç yardımsız indiriyor, Luffy yardımla sonuçta yardımsız indirenin daha fazla iş yaptığını söylemek mantıksız olmaz ama hiç gücünü bilmediğimiz bir ton karekter arasından Luffy'i en güçlü yapmak tamamen fanlık, seriyi baştan sona okumama hiç gerek yok :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık