Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Amirallere vermiştim oyumu şimdi baktım yine amirallere veririm.Mihawk kilit adam çünki seviyesi hakkında bilgimiz yok amiral dengiyse bu savaşı alır schiler ama değilse ezilirler. 3 amiral birlikte çok büyük bir savaş gücü öyle böyle değil yani

Akainu en az 1.5 amiral eder.
Kuzan'ı 10 günde yenen adam 1.5 amiral etmez.

Ankete gelirsek çok denk bir vs konusu olmuş.

Mihawk amiral ayarı vardır.Mihawk vs Fuji berabere diyelim.

Akainu vs Dof+Kuma.Akainu yüksek zorlukla alır.

Kizaru vs Weevil+Law+Hancock+Buggy.Buggy'i saymaya gerek yok zaten.Weevil'ı en fazla 2. 3. komutan ayarı bekliyorum.2. 3. komutan ayarı biri yanında Law+Hancock'la 1 amirali alabilir mi ? Bu dövüş çok denk geçer.İki tarafa da ihtimal veriyorum ama berabere diyeyim.

Amiraller yüksek zorlukla alır.

Tek meyveli Teach Mihawk'ın yerini tutmaz. Çok kayıp verirler. Hee Teach'in ağzını bağlarsan performansı biraz daha artabilir ama yine de bir Mihawk olamaz :)
Bence de Mihawk'ın yerini tutmaz sadece Amirallere kayar mı oyun diye merak ettim. Aslında Teach yerine Moria yazacaktım da güç seviyesi bayağı tabana vuruyor o zaman.

Mihawk amiralin tekini nötrler. Onlar bir köşede dövüşürken diğerlerinin ne yapacağı önemli. Yani geriye kalan shichiler geriye kalan amiralleri yenebilir mi bunu tartışmak lazım. Açıkçası amiraller alır demiştim ama fikrim değişti gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık