Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Normalde Filo amiralini sayarsak 4 amiral oluyor seride her zaman.4 amiral Shichileri öttürür.
Fakat 3 amirali,Shichibukailerin hepsi alır gibi duruyor.Mihawk ve Wivıl faktörleri var.

Weevil tek başına amiral kolu alıp tayfasını katletmiş.

Mihawk'ı en güçlü shichi bekliyorum en az Weevil kadar güçlüdür.

2 amiralle 2 shichi denk dövüşecek. Geri kalanlar tek amirali indirirler. Özellikle Law-Kuma kombosu çok can yakar. Dofy gibi amirale yakın bir adam da var. Sonra Mihawk ve Weevil tarafına yardıma giderler ve amiraller kaybeder. Çok kanlı olur orası ayrı.

Ben de öyle bekliyorum. Ultra beyinsiz karakter= ultra güç. Hani önceden de karakter tanıtımlarında abartılar oldu falan ama Weevil'ı öven kişi direkt amiralin ta kendisi. Bu bir ilk ve bir amiral birinin gücünü övüyorsa o kişi cidden güçlüdür. Şaka maka değil, abartı hiç değil :flaugh:

Oda Weevil'ı serinin en sümüklü, saf ve aptal karakteri yaptı ama bu yönünü fena bir şekilde güçle kapatacak gibime geliyor.
Sengoku'yu adamdan saymıyorsun herhalde:D. Zamanında kendisi Hancock'u övmüştü.

Amiraller yonkolara yakınsa hafiften bir tutuluyorsa lordlar da amirallere yakın.Çünkü imparatorları durdurabilecek sadece bu ikisi var dendi.Yani diğer seviyeler arasında iki tık varsa bunlar arasında 1 tık var.Yonko>Amiral>Lordlar şeklinde.Sağ kollar bile bunların arkasında geliyor muhtemelen.Bir sağ kolun zirvesinde bile Moria gibi Kaido ile kapışabileceğini sanmıyorum açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık