Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral karizması diye bir şey yok aslında. Onlarda hasar alabilen, dayak yiyebilen tipler. Sadece komedi malzemesi haline getirilmediler. Artık Nika ile beraber o da olur.
biraz ciddilikte lazım seriye ama Amirallerde sırf bu durum baskın diye seviyorum mesela ama aka hariç o da tipini sevmiyorum : D

Mamanın karizma gözüktüğü tek sahne silulet olupta bobinin onun sağ kolu olduğunu sandığımız zaman
Kendi oğlunu yediği zaman, bebeliğinde dev tokatladığı zaman, yarattığı adayı gördüğümüz zaman... Liste uzar da gider. Oda Linlin katliam yapamasın diye bu kadar çırpınmasaydı seride adam kalmazdı.

Kadın 300 bölümdür Recep İvedik gibi sağa sola yuvarlanıyor iki üç olumlu hareketi karizma yapmaz
Düzeltiyorum. Oda 300 bölümdür kadını durdurmaya çalışıyor ama hala yenebilen çıkmadı kendisini. Adamın beceriksizliği Linlin'in karizmasına gölge düşürmez.

Düzeltiyorum. Oda 300 bölümdür kadını durdurmaya çalışıyor ama hala yenebilen çıkmadı kendisini. Adamın beceriksizliği Linlin'in karizmasına gölge düşürmez.
Hocam bu subjetif bir konu karizma bulabilirsin elbette ama Oda Kaidoyada aynı tarifeyi uyguladı Kaido ne bileyim farklı olduğunu hissettirdi hep

Hocam bu subjetif bir konu karizma bulabilirsin elbette ama Oda Kaidoyada aynı tarifeyi uyguladı Kaido ne bileyim farklı olduğunu hissettirdi hep
Kaidoya da haki kullandırtmadı yani? Ya da Kaido'nun hafızasını kaybettirdi. Ya da Luffy, Kaido'ya da yapma etme diye yalvardı?

Kaido farklıydı evet. Çünkü Oda onu tutmak için uğraşmadı. Bir şekilde başedebileceğine inandı. Ama Linlin için ne kadar saçmaladığı ortada. Hatırlatırım Oda en nihayetinde Kaido'yu yendirdi. Ama Linlin sadece itilebildi. Linlin'e Oda'nın bile gücü yetmedi. Ben buna karizma derim güç derim. Kadını etkisiz hale getirmek için çizdiği saçma sahneleri de anca Oda'nın acizliği olarak görürüm.

Kaidoya da haki kullandırtmadı yani? Ya da Kaido'nun hafızasını kaybettirdi. Ya da Luffy, Kaido'ya da yapma etme diye yalvardı?

Kaido farklıydı evet. Çünkü Oda onu tutmak için uğraşmadı. Bir şekilde başedebileceğine inandı. Ama Linlin için ne kadar saçmaladığı ortada. Hatırlatırım Oda en nihayetinde Kaido'yu yendirdi. Ama Linlin sadece itilebildi. Linlin'e Oda'nın bile gücü yetmedi. Ben buna karizma derim güç derim. Kadını etkisiz hale getirmek için çizdiği saçma sahneleri de anca Oda'nın acizliği olarak görürüm.
İşte bence güç ve karizma bambaşka iki şey. Crocodile mesela momun tam tersi çok karizmatik ama çokta güçlü değil. Tipte değil olay. Big mom dengesiz sağa sola yuvarlanan biri. Kendi sağ kolu bile mesela sadık değil ona

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık