Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanlarla olan mücadeleler her zaman biraz daha özgür biraz daha saçmalamaya meyilli oldu. Ama Denizciler ve Hükümet Devreye girince Oda daha ağır başlı daha ayaları yere basar şekilde çiziyor sanki. Zaten Denizcilere odaklanan tek arc Marineford'u onda da korsanlar iki kayıp verdi Aka hariç kimseye çizik bile artırmadı. O arc komedi unsuru bile yine korsan buggy'di. Cizdirmez ağa bu adamları cozdirmeye gönlü el vermez bir kere. Bunlar (Amiraller) ne tatlı krizi geçirir, ne sarhoş dövüşür. Katakuri gibi yenilip düşerler.

Burada bulunan üyelerin yorumları baz alarak konuyu açman hata olmuş. Ne Kaido ne BM karizmasından götürür. Dof yüzüne tekme yese ne yemese ne, adam hala karizmatik işleniyor. Üyeler istediğini yazsın zaten çoğunluğu asosyal, işsiz yazı yazmak için yazan adamlar
Asosyal ve işsiz olunca düşünceleri mi değersizleşiyormuş -senin tabirinle- bu adamların?

Burada bulunan üyelerin yorumları baz alarak konuyu açman hata olmuş. Ne Kaido ne BM karizmasından götürür. Dof yüzüne tekme yese ne yemese ne, adam hala karizmatik işleniyor. Üyeler istediğini yazsın zaten çoğunluğu asosyal, işsiz yazı yazmak için yazan adamlar
Asosyal ve işsizsek ne olmuş onu anlamadım da yazdıklarımızı yazmak için yazdığımızı söylüyorsun. Asosyal ve işsiz olunca mantıksız mı oluyoruz, düşünmüyor mu oluyoruz da yazdıklarımızın bir amacı anlamı olmuyor?
Kaldı ki burası bir fan forumu haberin var değil mi? İstediğimizi konuşuruz, istediğimizi baz alırız. Biz burada yorumumuzu yazıyoruz. Birbirimizin yazdığını okuyoruz. Kimsenin amacı dünyaca saygı gören bir tez yazmak değil ki one piece de bunun yapılabileceği bir seri değil. Bu neydi şimdi?

Hayır ben niye bu kadar yükseldim buna şimdi? Gerçekler mi ağır geldi diyecem yıkık bir loser olduğumu da hiçbir zaman reddetmedim aslında. :hhh:

Kata da saçma salak hareketler yapmıyor, hatta çoğu sağ kol böyle ama mesela sağ kolların aksine yerden yere vurulmuyorlar Amiraller. O da vakitleri gelmediğinden. Ana karakter çöpken falan racon kestiler, şimdi ana karakter had bildirecek.
Amiraller ile sağ kollar arasında klasman farkı var,bu bir gerçek.Yonkoular ile amiraller arasında da klasman farkı var ama karakterlerin işleniş biçiminden bunu hissedemedik.Bi de dediğin gibi amirallerin show yaptığı zamanlar Luffy, Lütfi idi.Simdi Joy Boy :)

Karizma çizmekten ne anladığınıza bağlı

Bazı arkadaşlara kalsa Luffy her güçlü düşmandan dayak yemeli ölmeli ve Luffy KK olamadan seri bitmeliydi. Zaten Luffy'nin ya da yandaşlarının rakibi olmaları düşünülerek yaratılmış karakterler beklendiği gibi dayak yiyince neden karizmaları çiziliyor anlamadım.

Hadi Big Mom neyse. Cidden troll karakter. Ama Kaido?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık