Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorosei'nin çok güçlü olduğunu düşünmüyorum. Sadece çok spesifik meyve güçleri vardır ve o yeteneklerle dövüşüyorlardır. En az imparator gücünde olursalar Yonko kavramının içi iyice boşalır. Hükümet tükürüğüyle boğarmış o zaman.
İm'in gerçek amacının adalet veya korsanlarla mücadele etmek olduğunu sanmıyorum. Gerçek amacını perdelemek ve emrinde savaşacak insanlar bulabilmek için onu kullanıyor muhtemelen.
Gorosei veya bir başkası, amirallerin isyan etmesini engelleyecek bir güç olmalı. Garp+Akainu+Kizaru+10 koramiral hükumeti devirebilirdi aksi takdirde.

İm'in gerçek amacının adalet veya korsanlarla mücadele etmek olduğunu sanmıyorum. Gerçek amacını perdelemek ve emrinde savaşacak insanlar bulabilmek için onu kullanıyor muhtemelen.
Gorosei veya bir başkası, amirallerin isyan etmesini engelleyecek bir güç olmalı. Garp+Akainu+Kizaru+10 koramiral hükumeti devirebilirdi aksi takdirde.
Bilemedim olabilir. IM zaten bayağı güçlü çıkacaktır, Kaido ve Big Mom ile falan ilgilendiğini de sanmıyorum ben de ilgilendiği isimler belli Teach, Luffy falan. Ama Gorosei de çok güçlü çıkarsa hükümet aşırı güçlü oluyor öyle bilemedim. Benim işime gelir güçlü çıksınlar :D

Ya şu Çöpmomdan allah aşkına örnek verme. Odanın komedi malzemesi o kadın. Sen bana Kaido, Beyazsakaldan haber ver. Kaido ya yaklaşamadı bile Kid.
Adam aldı yere çaldı la ne yaklaşamaması?

Big Mom ilk tanıtıldığı an neydi öyle Akainu Vs. neymiş dedirten bir sahneydi birde şimdi ki haline bakın.:hhh:

Bilemedim olabilir. IM zaten bayağı güçlü çıkacaktır, Kaido ve Big Mom ile falan ilgilendiğini de sanmıyorum ben de ilgilendiği isimler belli Teach, Luffy falan. Ama Gorosei de çok güçlü çıkarsa hükümet aşırı güçlü oluyor öyle bilemedim. Benim işime gelir güçlü çıksınlar :D

Adam aldı yere çaldı la ne yaklaşamaması?
Hükumetin güçlü çıkması benim de işime gelir. Benim derdim amirallerle. :d
Shonen'lerin genelinde olduğu gibi ben One Piece'te de son arc'ta güç dengesinin uçacağını düşünüyorum.

Gorosei'yi ya devrim komutanları ya da Franky falan yenicek çok abartmayın herifleri. 80+ yaşda amiralden güçlülerse Kk seviyesi falan yalan olur bunların yanında.

Tayfa allah gibi gelişiyor. 2 3 arc sonra franky-brook-robin üçlüsü bile komutan seviyesine ulaşır. Yamato-zoro-sanji? Zaten amiral/yonko seviyesinin girişinde olur. Yani adamlar zaten başa baş mücadele edecekken rezillik bir durum oluşmaz.

Sadece ryo biraz sanjimsi bir şey gibi. Onun sapıklığı yüzünden bir sakatlık çıkabilir gibi. Onun haricinde sorun olmaz.

Tayfa allah gibi gelişiyor. 2 3 arc sonra franky-brook-robin üçlüsü bile komutan seviyesine ulaşır. Yamato-zoro-sanji? Zaten amiral/yonko seviyesinin girişinde olur. Yani adamlar zaten başa baş mücadele edecekken rezillik bir durum oluşmaz.

Sadece ryo biraz sanjimsi bir şey gibi. Onun sapıklığı yüzünden bir sakatlık çıkabilir gibi. Onun haricinde sorun olmaz.
o ne kötü bir laf öyle. bu şekilde bir gelişme şekli mi varmış, bu dediğin yakışmadı chris, muslim değilsen bile yakışmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık