Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakazuki dövüşü olursa, yeni bir haki formu görürüz garanti. Çünkü adamın meyvesi var olan Şeytan Meyveleri içinde en yüksek saldırı gücüne sahip, vurduğunu yok etmesi lazım ve ediyor da. Kaldı ki Jinbe'ye attığı yumruktan sıçrayan magma, Luffy'yi komaya sokmuştu da, Law zorla kurtarmıştı. Sakazuki gibi bir adam da böyle şamar oğlanı olursa, yerlerde paspas gibi sürünürse, hak etmediği şekilde rezil edilirse, o dakikadan sonra seriyi öylesine takip ederim. Bu kadar da ciddiyim.

Yani serideki karizması tavan olan kişilerin bile falsosu varken amiraller serinin ilk yarısındaki gibi olmayacak kuşkusuz. Onlar da kendilerine uymayan işler yapacaklardır. Amiralciler terminatör gibi olmalarını bekliyorlar ama Oda'nın onları da bozacağı çok belli. Hatta bunun belirtileri Fuji'de vardı. Dressrosa'da milletin başına meteor atıp,Pika insanları öldürürken gülüyordu adam. Yanındaki astının kafasını patlatan devrimci liderine boş yapıyordu falan. İleride görüldükçe böyle şeyler çoğalacak amirallarde.

Amiraller yenilecekse bile adabıyla yenilir, Kaido ve BM'de olduğu gibi saçma sapan sahneler çizileceğini pek sanmıyorum. Olursa da seriyi ciddiye almaya gerek yok o saatten sonra.

Yonkouları çizen bașkası da biz mi bilmiyoruz, yonkou gibi güçlü tanıtılan varlıkları pas pas ettiyse sıra amirallere gelince de aynı hayal kırıklılıklarını yașayacağız.

Artık seriyi kim ne kadar güçlüdürü filan bir kenara bırakıp takip ediyorum, tamamen hikayesi için takip ediyorum.

Yonko karizması bile çizilmişken amiraller kim?
Yonkolara aldırmayıp amiral karizması çizilirse seriden epey soğurum diyenlere bir şey demiyorum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık