Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chopper'a da aldırmaz artık. Değil mi? :(
Sanji'ye aldırmasından daha iyi diyecektim ama vazgeçtim, Çopa bandaja devam etsin.

Olay aslında tamamen senaryoya bağlı, eğer Oda daha büyük düşmanlar çıkarıp amiralleri atıştırmalık yapmayı düşünüyorsa yonkoulardan çok daha rezil konumlara düşebilirler. Yok böyle ciddi bir Akainu vs Luffy-Sabo dövüşü çizmeyi düşünüyorsa rezil etmez. Güç dengesi falan aramaya gerek yok, senaryo ne gerektiriyorsa o olacak işte. Seri sonu güç seviyesi uçacaksa amiralleri ayak altına alıp paspas yapması işten bile değil. :(

Akainu'nun durumu ile Lucci'nin durumu çok farklı yav. Lucci bildiğin serideki köpek vasfına cuk diye oturan tek karakter. Hani TDK One Pİece okusa köpek tanımını Lucci ile yapar.
Shanksin yonko karizmasını bozacağını sanmıyorum ben pek, eski amiral üçlüsünden de beklemiyorum. Lucci örneği verme nedenim tertemiz rezil olmadan yenildiği, Luffynin etinden et koparak yendiği gerçeği. Kutsal ejder köpeği olması gibi şeyler çok ekstrem etkilemiyor benim için.

Shanksin yonko karizmasını bozacağını sanmıyorum ben pek, eski amiral üçlüsünden de beklemiyorum. Lucci örneği verme nedenim tertemiz rezil olmadan yenildiği, Luffynin etinden et koparak yendiği gerçeği. Kutsal ejder köpeği olması gibi şeyler çok ekstrem etkilemiyor benim için.
Ciddi karakterleri ben de kolay kolay bozmasını beklemiyorum ama emin de olamıyorum işte. Shanks ve Akainu yine biraz daha garanti de diğer amiraller için rahat rahat aynısını söyleyemiyorum.

Kutsal meselesi kişisel düşünce, diyecek bir şeyim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık