Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmem kaç yüz bölümdür güç dengesi dedi durdu Oda. Eğer oluşturduğu denge seri de anlatıldığı kadar eşitse, "Yonkolar = Savaş Lordları + Denizciler" olması lazımdı. Şu an o Yonkoların en güçlü ikisi aynı adada ama nedense En Kötü Nesil tarafından köpek muammelesi görüyorlar. bir gram gerilim yok ortada. Hala çatıda şakalar komiklikler dönüyormuş :D
Kaido abimiz şu ana kadar bir kere ciddileşti. Onda da tek attı Luffy'ye ama nedense o "Yonko ciddiyeti" bir türlü yansıtılamadı bizlere. Keşke tek yemeseydi dediğim bile oldu kendi kendime. Çünkü, bir taraftan Kaido'nun Yonko itibarı yok ediliyor. Diğer taraftan da Luffy'nin onca yılı, onca çalışması sanki bir hiçmiş gibi gösterilip, 3 günlük antrenmanla Tanrı katına ermiş gibi gösteriliyor.
Big Mom konusuna girmek bile istemiyorum. Acilen Yonko'luğu bırakıp Buggy'nin yanında palyaçoluğa falan başlaması gerekiyor. Haketmiyor o seviyeyi...
Ah ah! Nerde kaldı Beyaz Bıyık'ın o asaleti... Adam tek başına Marineford'u yıktıydı. Eş değer görüldüğü adamlara bak bide... En Kötü Nesil'in tasma takıp gezdirmediği kaldı bi...
Anlayacağınız, Yonko'lara bunu yapan Oda, Amirallere neler yapmaz neler.............

Bir Yonko'da olduğu gibi aşırı gag sahneler, garip surat ifadelerine bürüneceklerini sanmıyorum. (Öyle umuyorum en azından) :/ Tayfa da o zaman için yeteri kadar güçleneceği için karizmaları çizilmez gibi. Çok berbat bir yazarlık yapması gerek Oda'nın, ekstra bir çaba göstermesi gerekli karizmalarını çizmek için.

Bir Yonko'da olduğu gibi aşırı gag sahneler, garip surat ifadelerine bürüneceklerini sanmıyorum. (Öyle umuyorum en azından) :/ Tayfa da o zaman için yeteri kadar güçleneceği için karizmaları çizilmez gibi. Çok berbat bir yazarlık yapması gerek Oda'nın, ekstra bir çaba göstermesi gerekli karizmalarını çizmek için.
Peki Oda'nın ekstra bir çaba göstermeyeceğine inanıyor musun? Ben emin olamıyorum hala :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık