Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264

Outlaw

Mihawk'ın amiral üstü olabilme ihtimali bile var, bekleyip göreceğiz.

Marco'da tam amiral meyvesi var, ama saldırı yönünden noksan biraz. Yine de o meyve yeter ya.

Dof'da gayet etkili kullanıyor meyvesini yani, üstüne haki konusunda da çok iyi. Luffy&Law ittifakına yenilmesi pek bir şey kaybettirmedi.

Magellan. Dünyanın en azılı suçlularının olduğu hapishaneden sorumlu, Karasakal ve tayfasını teklemiş adam. Shillew bile çekiniyor yani bu heriften.

Mangayı 2 aydır falan takip etmiyorum, dolayısıyla yeni çıkan elemanlar hakkında fikrim yok.

Buradakilerden sadece Marco, Beckman ve Sabo yakındır. Mihawk ise direkt o sevide çıkabilir, yakın olduğu kesin.
Beckman'ı sadece tahminen söylüyorum, bi numarasını görmedik ama çok umut vaat ediyor.

Yok onları da ekledim sandım eklememişim hemen düzeltim. Alakası yok ben seride hiç bir karakterin hateri değilim en sevmediğim kişi Teach yeri geldiğinde onun bile hakkını veririm :)
İyi hadi öyle olsun.

Ciddi bir yorum da yapayım konuyla ilgili. Şu ana kadar çıkan karakterlerden o mevkiye en yakın kişi Mihawk gibi duruyor. Mevcut tüm sağ kollardan güçlüdür ve amirallere baya da yakındır bence. Diğer hiç biri o seviyenin adamları değiller, bir kaç sene içinde olma potansiyeli en fazla olan kişi de Sabo'dur kesinlikle.

Beckmann'i atlarsak(çünkü adamı görmedik bile doğru dürüst),
Bir Marco derim iki de Sabo. Potansiyel olarak Sabo daha üst ama şu an Marco daha güçlüdür. Diğerlerini daha aşağıda görüyorum.

İyi hadi öyle olsun.

Ciddi bir yorum da yapayım konuyla ilgili. Şu ana kadar çıkan karakterlerden o mevkiye en yakın kişi Mihawk gibi duruyor. Mevcut tüm sağ kollardan güçlüdür ve amirallere baya da yakındır bence. Diğer hiç biri o seviyenin adamları değiller, bir kaç sene içinde olma potansiyeli en fazla olan kişi de Sabo'dur kesinlikle.
Ben her zaman bunu demişimdir yine de diyeyim.
Hiç bir Shici 1v1 de bir amirali alamaz.[Bence]
Tabi yakın olabilir ama ne kadar yakın. Gördüğümüz kadarıyla Mihawk tam bir kılıç ustası yani ne meyve avantajı var ne de başka bir şey kullanıyor. Bu onu Amirallere karşı biraz zayıf düşürüyor veya bana öyle geliyor ben bu şekilde görüyorum.
Weevil da ise meyve bekliyorum. Çok hantal görünüyor ama sağlam meyve görecek gibiyiz.
Sabo ise bence net olarak Amiral gücüne yakın adamlardan biri gözümde.

Ben her zaman bunu demişimdir yine de diyeyim.
Hiç bir Shici 1v1 de bir amirali alamaz.[Bence]
Tabi yakın olabilir ama ne kadar yakın. Gördüğümüz kadarıyla Mihawk tam bir kılıç ustası yani ne meyve avantajı var ne de başka bir şey kullanıyor. Bu onu Amirallere karşı biraz zayıf düşürüyor veya bana öyle geliyor ben bu şekilde görüyorum.
Weevil da ise meyve bekliyorum. Çok hantal görünüyor ama sağlam meyve görecek gibiyiz.
Sabo ise bence net olarak Amiral gücüne yakın adamlardan biri gözümde.
Bence de alamazlar zaten ama en zorlayacak mihawk olur.

Amiral olarak Akainu'yu baz alsam ve burada adı geçen karakterlerle eşleştirip tek tek anket açsam hepsinde akainu daha fazla oy alır eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık