Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264

BeyazDiş

Oyum Sabo'ya

Benn Beckman'nı çıkartıyorum direk. Beklentim büyük ama aynı zamanda gücünün ne olduğu çok belli değil.

Jozu kendisini elmas yapabilseydi bence iddalı olabilirdi. ( Kendini elmas ile kaplıyor diye biliyorum )

Marco çok dayanıklı fakat nedense çok güçlü saldırılara sahip değil gibi. Sabo, Marco'nun meyveyi yeseydi eminim canavar olurdu.

Mihawk'ı zaten amiral üstü olarak görüyorum.

Dof ise çok güçlü fakak amiral seviyesine yakın değil bence. Örneğin Aokiji Dof ile savaşsaydı, Dof pek bir şey yapamazdı.
Adamı Jozu'ya yaptığı gibi tutmaya çalışsa işe yaramaz ki tutabileceğini de sanmıyorum. Direk saldırması olayına zaten hiç girmiyorum.

Sabo'dan beklentim büyük ve bence gelişmeye devam edecek. İlerliyen zamanlarda karşımıza çıkarsa '' canavar '' olarak çıkacak

https://www.youtube.com/watch?v=-sX1vRaKhUM

Video da Ace, ateşi yumruk haline getiriyor ve öyle saldırıyor. Normalde şekil verilememesi lazım. Burdan anladığım mera mera sadece seni ateş adam yapmıyor aynı zamanda ateşe hükmetme gücü veriyor. Yani ateşin şeklini vs kontrol edebiliyor. ( Direk kendini ateş yapıp yumruk attıysa bu son söylediklerimi unutun :D )

Bu arada lütfen admin espiri yapsa dahi ona gülmeyin, sonra bir hafta ban yersiniz. Üstüne ban gereken zamanda açılmıyabilir.

Marco ve Jozu'nun konması amirallere hakaret niteliğinde.
+1 kesinlikle aynı kanıdayım. Marco , Ben ve Jozu zaten amiral seviyesi. Jozu op alemindeki tek antisiyle dövüştüğü için yenildi. Kimse Jozuyu küçük görmeye kalkışmasın burda aslında Akaiunun doğal antisiydi Oda harcadı resmen

Oyum Sabo'ya

Benn Beckman'nı çıkartıyorum direk. Beklentim büyük ama aynı zamanda gücünün ne olduğu çok belli değil.

Jozu kendisini elmas yapabilseydi bence iddalı olabilirdi. ( Kendini elmas ile kaplıyor diye biliyorum )

Marco çok dayanıklı fakat nedense çok güçlü saldırılara sahip değil gibi. Sabo, Marco'nun meyveyi yeseydi eminim canavar olurdu.

Mihawk'ı zaten amiral üstü olarak görüyorum.

Dof ise çok güçlü fakak amiral seviyesine yakın değil bence. Örneğin Aokiji Dof ile savaşsaydı, Dof pek bir şey yapamazdı.
Adamı Jozu'ya yaptığı gibi tutmaya çalışsa işe yaramaz ki tutabileceğini de sanmıyorum. Direk saldırması olayına zaten hiç girmiyorum.

Sabo'dan beklentim büyük ve bence gelişmeye devam edecek. İlerliyen zamanlarda karşımıza çıkarsa '' canavar '' olarak çıkacak

https://www.youtube.com/watch?v=-sX1vRaKhUM

Video da Ace, ateşi yumruk haline getiriyor ve öyle saldırıyor. Normalde şekil verilememesi lazım. Burdan anladığım mera mera sadece seni ateş adam yapmıyor aynı zamanda ateşe hükmetme gücü veriyor. Yani ateşin şeklini vs kontrol edebiliyor. ( Direk kendini ateş yapıp yumruk attıysa bu son söylediklerimi unutun :D )

Bu arada lütfen admin espiri yapsa dahi ona gülmeyin, sonra bir hafta ban yersiniz. Üstüne ban gereken zamanda açılmıyabilir.
Abicim Logia meyven varsa zaten elemente hükmediyorsun ace alevden yumruk yaptı nedir. Mihawk amiral üstü marco değil :/ Okey.

Ace verimli kullanamadı bence meyvesini, zaten kral hakiyide beceremedi. O da farkındaydı babasının gölgesinde ezildiğini. Sabo o meyveye takla attıracak, hakisiyle beraber tahminim.

Oyumu Mihawk'a verdim.

Graykhan

Benn Beckman, kizaruyu sadece bir süreliğine durdurdu başka bir kapışmasını ve özelliğini göremedik bunları görmeden onun gücü hakkında ne kadar yorum yapılır bilemiyorum ancak diğer onun bulunğu konumdaki karakterlere bakınca yakın olabileceğide yüksek ihtimal. Amiral en yakındakiler bence Mihawk,Marco,Dof,Beckman ve Sabodur. Aralarında en yakın olan biraz zor karar verilebilcek bir durum. En fazla temas kurabilenler ve birebir kapışanlar Marco,Sabo ve Dof tur.

Jozu akainunun antisiymiş onu yenebilirmiş.Bu şehir efsanesini her okuduğumda gülüyorum.İlk kim ortaya attıysa tebrik etmek gerek çamurdan beter çünkü bir türlü çıkmıyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık