Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akame ga KILL!

güzel seri bence, Esdeath yeter. FT'nin başlarına benziyor sonradan bozmazsa ve ya bozmadıysa animesi bitirilip mangasına başlanabilir kanımca. Ben animenin bittiği yerden mangasına bakmıştım-devam etmedim gerçi 1 bölüm baktım sadece- sonu değiştirilmiş ama yine de iyidi bence animesinin sonu, çok ahım şahım değildi ama beni tatmin etmişti en azından.
Mangası devam ediyor demek, bakarım belki yorum atayım aklımda bulunsun.
Anime manganın önüne geçtiği için farklı bir şekilde bitti, manga zaten aylık çıkıyor ve sona yaklaştı sayılır, tam başlama zamanı. Bence de Esdeath tek başına yeter.:D

Keşke okumasaydım . Keşke hiç görmeseydim . Mangada ki o korkunç sahneleri unutamıyorum . Sürekli o karakterler gerçek değil diye kendimi avutuyorum ama sonra malum olayın dünyamızda bir yerlerde de maalesef yaşandığı aklıma geliyor . Bols abinin ailesi :( Kaç yıl oldu atlamadım şu olayı .
Zaten manganın kötüye gitmesi Şura ile adamlarının ortaya çıkışıyla paralel. Bunlardan önce her iki tarafta kendince haklıydı ama bunlar ortaya çıktı kötüyüm ben kötüyüme döndü olay. Hani Borusu'nun ailesi olayı hikayeye kayda değer bir katkı sağlasa anlarım ama o da yok. Sırf bir tarafı daha da kötü ve hedef göstermek adına gereksizce yazılmış bir olay.

Kötü olarak sunduğu karakterlerin gerçekten kötü olduğunu göstermek ve o karakterlerden nefret etmemiz için böyle tasarlamış muhtelemen . Çünkü sunduğu kötü karakterlerin yarısı okuyucu ve izleyici tarafından sempati toplamıştı . Ama bu kadar abartmasına gerek yoktu . Direkt karakter yerine mangakaya sövdüm ben açıkçası . Dediğin gibi gereksizdi bayağı .
O halde ....

Az önce ilk 2 bölümü izledim. Alt metin gerçekten çok iyi gözüküyor. Fantastik dünya da asıl kötü ve canavarlar o yaratıklar değil mevkisini kötüye kullanan çıkarcı başbakan, yöneticiler ve yozlaşmış toplum.
One piece'den sonra 2 bölümde bu kadar kişinin öldüğünü görmek de ayrı bir keyiflendiriciydi.

Mangasını okumadım sonu farklı diyorlardı ama sevdiğim animelerden biri. Özellikle konusu hoşuma gitmişti.

Mangasını bilmem ama animesi iyi başlayan iyi ilerleyen fena bitmeyen bir anime. İzlemeyen çekinmeden izlesin vakit ayırmaya değer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık