Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akame ga KILL!

AKAME GA KILL!

Tanıtım:

Tatsumi, köyünü açlıktan ve hastalıktan kurtarmak için iki arkadaşıyla birlikte imparatorluk şehrine doğru yola çıkar. Yolda giderken, bir tür toprak ejderine karşı, iki kişinin hayatını kurtarır. Bu vatandaşlar, Tatsumi'yi gitmemesi gerektiği konusunda uyarır -ki şehir bildiğinden çok daha farklı ve pislik içinde yüzen iğrenç bir şehir olduğunu dile getirir. Ama her şeye rağmen yoluna devam eder... Eh ne de olsa köyünü kurtarması gerekiyor. Daha sonra, başına türlü türlü olaylar gelir ve en sonunda o iki kişinin ne demek istediğini çok iyi anlar ama iş işten geçer. Ve artık Gece Baskını adlı bir suikastçı gurubuna katılır. Ve deli dolu macerası çoktan başlamış olur.

Okumak ve güzel bir arşiv yapmak isteyenler için.
http://tortuga-ceviri.blogspot.com.tr/p/akame-ga-kiru.html

Seri sona yaklaştı sayılır başlamanın tam zamanı.

Esdeath dışında hiçbir ilgi çekiciliği olmayan seri. Animesinin son bölümleri hayattan soğutacak derecede vasattı. Ecchi ve harem olması da ayrı saçma. Manga, animeye nazaran daha iyi.

Bu seride ecchi bulun seriyi bırakacağım o kadar söylüyorum. Harem de yok. Esdeath en güzel yanı benim için.

Ft yapıp bıraktın seriyi. Rahatsız edici veya zorlama olarak nerede var. Harem nerede, Mine ile sevgili zaten. Esdeath de platonik ona karşı. Başka kim var Leone desen şakasına takılıyor.

Çok daha fazlasını sıralayabilirim buraya, manga dahil. :/
Bu harem değil; ecchi değil öyle mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık