Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akame ga KILL!

Tatsumi- Esdeath sahneleri çok gereksizdi. Seriden beni soğutmuştur.

Sen savaşçı mis gibi karakter yarat. Sonra bu hallere sok. Japon kafası işte.

Çok daha fazlasını sıralayabilirim buraya, manga dahil. :/
Bu harem değil; ecchi değil öyle mi?
Bunlar anime, ayrıca Esdeath sahnesinde ne var? Kadın zaten Tatsumi'ye kafayı takmış vaziyette. Ecchi harem diye boşa algı yapıyorsun? Bütüne göre değerlendirmen lazım. Savaş sırasında etek altı mı gösteriliyor yoksa kadınların üstü başımı parçalanıyor?

Her seride sana 1-2 tane böyle sahne bulabilirim.

Bu seride harem nerede var? Chealse dalga geçti, Akame asla oralı olmadı, görende kızların her dk Tatsumi'nin çevresinde döndüğünü sanır. Hareme bağlasa Mine ile sevgili yapmazdı.

Ben Ft veya Soma'da yok demem ama bunda yok. Olsa var deriz.

Nanatsu no taizai bundan daha fazla ve göze sokuluyor. O konu başlığını açan sen değil misin?

Ft ile falan kıyaslıyorsanız, yapmayın. Abartmayın o kadar. :( 70 e kadar okudum o kadar göze batan bir sahnesi yoktu.. Etek altı sahneleri bile karartı halinde çiziliyor. Art niyet seziyorum, yorumlarda. :(

Şöyle bir sahne asla göremezsiniz bu seride.

Bunlar anime, ayrıca Esdeath sahnesinde ne var? Kadın zaten Tatsumi'ye kafayı takmış vaziyette. Ecchi harem diye boşa algı yapıyorsun? Bütüne göre değerlendirmen lazım. Savaş sırasında etek altı mı gösteriliyor yoksa kadınların üstü başımı parçalanıyor?

Her seride sana 1-2 tane böyle sahne bulabilirim.

Bu seride harem nerede var? Chealse dalga geçti, Akame asla oralı olmadı, görende kızların her dk Tatsumi'nin çevresinde döndüğünü sanır. Hareme bağlasa Mine ile sevgili yapmazdı.

Ben Ft veya Soma'da yok demem ama bunda yok. Olsa var deriz.
Gayet de var, neden kabul etmek istemediğini anlamıyorum da mangayı ben de okudum. Ana erkek karakterin çevresinde dönen kızlar varsa ben o seriye harem demekten çekinmem açıkçası. Mangada; animeye oranla daha az ecchi'lik var lakin gereksiz bulduğum şey de bu zaten. Ft'deki ecchiliği aşıyor, diğerini de biraz incelemiştim; dediğin gibi o da aynı. Algı yaratmaya falan da çalışmıyorum, niye böyle bir şey yapayım mangasını beğendiğim bir seriye? :/ Sadece bana saçma gelen yanlarını söyledim; ft ile kıyaslanmaz tabii ki o başka mevzu.

Bu durumda kişilerin ecchi ne anlam yüklediğine bağlı.
Bana göre yok denecek kadar az. Ama bazı arkadaşlara göre hafif bir göğüs dekolte ya da bacak arası karartı ecchi olarak algılanabiliyor. Neyse kişisel görüş deyip geçelim.

Seride yoğun bir şekilde açıklık yok. Harem ise hiç yok, naptınız. Böyle birkaç sahne her seride oluyor artık. One Piece'te, Bleach'te vs de var. Ama ecchi tag'i yok. Serinin savunulacak pek noktası yok, o yüzden böyle sahneler daha çok göze batıyor sanırım. Nasıl olsa gömmeye müsait seri, bir de oradan gömülsün ne olacak. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık