Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
eh adam açık açık demiş işte.Düşmanımın gemisinde rahat olmakla ilgili problemlerim var demiş.Ne demek bu ? açık açık düşmanımın gemisinde rahat olmam tetikte olurum tehditkar olurum falan işte.Açık açık yardırmış h.hakiyi
Niye sadece o paneli okuyorsun ki ayrıca panelden yanlış anlamı çıkarıyorsun orası ayrı bir konu. Shanks diyor ki” Savaşmak için gelmedim ama yine de düşmanımın gemisinde rahat olamıyorum” ve sen bu cümleden Shanks’ın full gücünü kullandığını çıkarıyorsun:hoo:

eh adam açık açık demiş işte.Düşmanımın gemisinde rahat olmakla ilgili problemlerim var demiş.Ne demek bu ? açık açık düşmanımın gemisinde rahat olmam tetikte olurum tehditkar olurum falan işte.Açık açık yardırmış h.hakiyi

10k atlasa başı bile ağrımaz çünkü logia :D troll yorum zaten.

Ek olarak komutan peşlemesini komutan avlaması olarak yazmadım.Adam o darbelere rağmen hala iş kovalıyor demek istedim.Bana göre Aokiji ve Kizaru da imparator olacak güçte adamlar.Eski amiral üçlüsü özel adamlar.

Şenks mesajım senin için de geçerli.Adam gayet baya baya sağlam haki salmış.Hayır bu öylesine saldığı haki ise tüm gücü ile ada batırsın o zaman.Saçma olur,gereksiz olur.
Neyse ne kadar haki salmış miktarını falan bilemeyiz zaten :) çünkü biraz salmış diyen de haklı çok fazla salmış diyen de öyle.

O eski üçlüden bence kim bir yonkoyla 1 vs 1 atsa yenemez. Baya zorlar ama kazanamaz bence.

Üye silindi 1004

Ay aman !!! Denizleri aş da gel kurbanın olam!! Kurtar beni buralardan ne olur! :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık