Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
Tamam da onu söyleme sebebi Luffy ya da başka bir ana karakter 0 güçle başlıyor ama Akainu direkt güçlü bir amiral olarak başlıyor yani gelişmeye güçlenmeye o seviyeden başlayacak demek değil mi?
1 yılda KK olacak diyor. One Piece 2030 yılında bitecekse 2029 Luffy'si Amiral Akainu gücündedir.

Tereddütte kalıyorum.

Korsan olsaydı şu anki askeri disiplini olmazdı. Amiraller, yonko kadar güçlü değillerdir, fakat her yonkoda handikap var. Amiraller bu yüzden epey bir baş ağıratabilir.
Fakat korsan olsaydı birçok kez büyük mücadeleler yaşayacaktı. Görünürde amiraller pekte böyle çarpışmalara girmiyor gibi. Yonko veya komutanlarla çarpışmadıkları müddetçe ilerlermeleri tıkanıyordur.
Böyle bakarsak biraz agresif olması onun alehine işleyebilir fakat hakileri daha iyi olur. Kısaca 5. imparator olurdu.

Tereddütte kalıyorum.

Korsan olsaydı şu anki askeri disiplini olmazdı. Amiraller, yonko kadar güçlü değillerdir, fakat her yonkoda handikap var. Amiraller bu yüzden epey bir baş ağıratabilir.
Fakat korsan olsaydı birçok kez büyük mücadeleler yaşayacaktı. Görünürde amiraller pekte böyle çarpışmalara girmiyor gibi. Yonko veya komutanlarla çarpışmadıkları müddetçe ilerlermeleri tıkanıyordur.
Böyle bakarsak biraz agresif olması onun alehine işleyebilir fakat hakileri daha iyi olur. Kısaca 5. imparator olurdu.
Şimdiki haliyle korsan olacakmış gibi düşün. Askeri eğitim ve geçmiş hala var.

Valla Tiçin yerini belki alabilirdi. Kaido, Linlin falan çiğ çiğ yer Akainuyu.

1 yılda KK olacak diyor. One Piece 2030 yılında bitecekse 2029 Luffy'si Amiral Akainu gücündedir.
Primında herifi ana karakter yaparsan tabi 1 yılda biter. Bu bir kıstas değil ki. Ben Kaidoyu ana karakter yapsam 1 ayda da bitiririm.

Akainu haterı olmama rağmen Akainu korsan olsaydı eğer hakikisinden olur sağı solu yağmalar canını sıkan olursa öldürdü diyorum

1 yılda kk olurdu açıklaması bir yana bunu tayfasız şekilde yapabileceği söylendi bu arada, 1 yılda tayfasız şekilde korsanlar kralı olacağı söylendi. çok sempati beslemem lakin gücü orta da ayak izi bırakan karakterlerden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık