Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir?

Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir? (Kaptanlar Yok)

• Kullanılan toplam oy
    90
Beyazsakal tayfasını aldı zaten.

Kuzan Karasakalın tayfaya tek attı desek yanlış olmaz.

Aynı Kuzan Tüm kek adasına gidip görünür herhangi bir hasar almadan puddingi alıp çıktı

Herkesin küçümsediği Aramaki King ve Queen'i yoldan geçerken aldı yaralı olmasalardı en fazla tutabilirlerdi

Akainu diğerlerinden bir tık önde gördüğüm için bizim tayfayıda alır. Akainu'ya ölümcül bir hasar verecek tek karakter bizim tayfadan Zoro. Onuda halledebilecek güçte Akainu diğerleri ile birlikte.

Kızılsaç korsanları biraz kara kutu gibi onuda alacağını düşünüyorum ama emin olmadığımdan ona oy vermedim

Ezcümle Akainu muhtemelen hepsini yok eder.

Aynı Kuzan Tüm kek adasına gidip görünür herhangi bir hasar almadan puddingi alıp çıktı

Herkesin küçümsediği Aramaki King ve Queen'i yoldan geçerken aldı yaralı olmasalardı en fazla tutabilirlerdi

Akainu diğerlerinden bir tık önde gördüğüm için bizim tayfayıda alır. Akainu'ya ölümcül bir hasar verecek tek karakter bizim tayfadan Zoro. Onuda halledebilecek güçte Akainu diğerleri ile birlikte.

Kızılsaç korsanları biraz kara kutu gibi onuda alacağını düşünüyorum ama emin olmadığımdan ona oy vermedim

1 WB tayfasından Akainunun birak oldurmeyi uzuv almayi kalıcı hasar biraktigi hickimse yok, Cruel i magmaya boğdu, öldü herhalde dedik, meğer Cruelin sadece kılları ütülenmis

2 Kuzan BBnin dikkatini çekmek için 2 3 üye dondurmus, ortada karşılıklı kapışma yok, topyekun savaşta da onları dondurur ama sonra şişlerler Kuzani

3 BMnin adasina geldiklerinde Kuzanin yaninda Auger de var, bir de çıktıkları adada ağır yaralı Cracker dışında kapistiklari kimse yok

4 Aramaki ağır yaralı King ve Queeni alıyor, Kingin kanadı yok, kılıcı yok, ates yeteneği kullandığına dair iz yok, Queenin mekanik kolu yok, amirale gerek yok rahmetli Ecevit de döverdi bu ikiliyi :)

1 WB tayfasından Akainunun birak oldurmeyi uzuv almayi kalıcı hasar biraktigi hickimse yok, Cruel i magmaya boğdu, öldü herhalde dedik, meğer Cruelin sadece kılları ütülenmis

2 Kuzan BBnin dikkatini çekmek için 2 3 üye dondurmus, ortada karşılıklı kapışma yok, topyekun savaşta da onları dondurur ama sonra şişlerler Kuzani

3 BMnin adasina geldiklerinde Kuzanin yaninda Auger de var, bir de çıktıkları adada ağır yaralı Cracker dışında kapistiklari kimse yok

4 Aramaki ağır yaralı King ve Queeni alıyor, Kingin kanadı yok, kılıcı yok, ates yeteneği kullandığına dair iz yok, Queenin mekanik kolu yok, amirale gerek yok rahmetli Ecevit de döverdi bu ikiliyi :)
Ya bazen Oda'yı taşlıyorum niye karakter öldürmüyorsun diye dediğin gibi Cruel magmada boğuldu ölmedi ama aynı magma WB'nin iç organlarını eritti. Öldürmeyen Oda öldürmüyor. Sonuç itibarıyla Akainu WB tayfasının karşısına tek başına dikildi. Ace Tek yedi. Marco Vista aynı anda haki ile saldırdı Akainu benim mutfakta bıçakla elimi küçücük kestiğimde verdiğim tepkiyi verdi. Sadece WB korsanları değil Croco Jinbei ve niceleri bu adamın karşısında durdu Luffy kaçsın diye hiçbiri Akainu'ya gözle görülür hasar bile veremedi. Akainu'ya ölümcül hasar verebilecek kimse yok WB tayfasında. Oden yaşasaydı belki.

Dikkatini çekmek için falan değil orada baya Aokiji karasakal tayfasının kendisini tehdit edebileceğini hissettiği an anında donduruyor. Dediğin gibi şişleyebilecek olsalar oracıkta öldürürlerdi meyve gücünüde alırlardı ama bunun yerine lütfen bu buzu çöz yanlış anladın diyerek yalvarmayı tercih ettiler. Bu durumda benim Karasakal olmadan Kuzanı alabilirler demem mümkün değil. Ki Akainu Kuzandan 1 tık önde.

Koca ana korsanlarında tıpkı WB korsanları da olduğu gibi Akainu'ya net hasar verebilecek hiçkimse yok. En fazla yine tutabilirler Mochiyle bisküviyle Tüm kek sezonunda ki Luffy ayarında bir silahlanma hakisiyle Akainu devrilecek olsaydı WB tek atardı bu adama.

King ve Queen sağlam olsalardı bile Aramaki'yi yenebilirler miydi belli değil Queen orada zayıf halka. Koskoca Filo amirali biyolojik silaha ölecek değil. King sağlam olsaydı ırkından kaynaklı tıpkı Marco gibi Akainu'ya bir süre dayanabilirdi ama ötesini yapacak yıkıcı güç yine yok.

Akainu ve Kuzan'ın meyveleri çok sakat toplu imha silahı gibi. Aynı zamanda oldukça dayanıklı oldukları da bir gerçek. Bu 2 adamı yenebilmek için sağlam bir saldırı gücü olması lazım Yonkolar harici bu güç hangi korsanda var ben görmedim. Evet hepsi Akainu ile kapışabilir ama hiçbirinin gücü bu adamları devirecek kadar fazla değil.

Bu anket şeye benziyor Real Madrid vs Valencia Sevilla Villareal. 3-5 tane küçük toplanınca 1 tane büyük edecek diye bir kural yok nitelik bu seride daha önemli.

Garpın tayfa alamadığı yerde Saka babayı alır.Eskidendi o amiral geyikleri.Görünen köy kılavuz istemez.Garp-Kuzan-Kizaru-Aramaki hepsini gördük.

Kuzan karasakal tayfasını meyve avantajıyla tekledi öyle meyveler var ki hakkında bilgi sahibi değilsen önlemin yoksa mum eder seni ama yami yami hakkında bilgin olmasa dahi tek yemezsin.

Aynen kanka, akainu tek başına bütün op evrenini alır düşük zorlukta :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık