Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir?

Akainu Hangi İmparator Tayfalarını Alabilir? (Kaptanlar Yok)

• Kullanılan toplam oy
    90
Akainudaki magma gücü çok farklı
Bu listelerde kimse magma karşısında dirayet gösteremez . Akainu vurduğunu eritip köşeye atar . Kumayı 1 dkda ne hale getirdi . Beyazsakalı zaten süzgeçe çevirdi .
Akainu sıradan bir karakter ya da amiral olmanın ötesinde bir güce sahip
kuzan da çok farklıydı. karasakal tayfasının şansı bile olmamış. sadece bu köpek değil kuzan da çok farklı bir seviye. 3'lüden sadece kizaru fos çıktı.
Mihawk alır. Yakında "dünya düz mü, yuvarlak mı" diye konu açtıracaksınız. Böyle net konularla forumu meşgul etmeyelim.
bu konu o kadar basit değil. derler ki dünya aslında yuvarlakmış. mihawk antreman yaparken zoronun enma çalışması gibi dünyayı enine ikiye bölmüş. shanksın kolu da orada derinden kesilmiş sallanıyor diye lufy i korurken düşürüp kurtulmuş. mitoloji çok garip.

dayı nasıl yenemez ya. düşün luffy ve nika yok. zoro biraz da sanji hariç kalanlar yarım yer. zaten chopper, nami, usop robin fln haki maki de yok. ilk anda iptal olur. bu kadar kalabalık adamı koruyacak kadar lava dirençli adam yok tayfada.
Aka'yla dövüşebilecek 5 karakter var zaten. Gerisi çöp. Su bazlı saldırı üretebilecek iki isim var ve bunlardan biri çok güçlü; Jinbe, Nami.

Franky, gelişmiş silahlarıyla destek atabilir.

Sanji'nin diablesi ve gözlem haki kombinasyonu iş yapabilir.

Zoro'nun hakisi ve saldırı gücü de Akainu'ya karşı etkili olur.

Beyazsakal tayfasını alamaz bence, Jozu açık bulursa tehlike yaratır. Akainu için ters bir eşleşme zaten, lavın sıcaklığı, elmasın erimesi için gerekenden çok daha az. Bu yüzden Marineford'da Jozu'nun karşısına Kuzan'ı koydu bence Oda. Tabii ki 1v1de Jozu kazanır demiyorum ama o kalabalıkta illa ki fırsat bulacaktır. Marco da serinin en iyi tanklarından.

Canavar Korsanları'ndan pek emin değilim ama alır sanki.

Koca Ana Korsanları'nı ezer geçer.

Kızıl Saç Korsanları hakkında yorum yapmak için erken ama bence alamaz, beklenti meselesi.

Karasakal Korsanları'nı da bence alamamalı, serinin korsan tarafındaki final düşmanı tayfa bu. Teach ve Kuzan eksik olsa bile kalanlar koordineli dövüşürse kazanırlar.

Hasır Şapka Tayfası'nın şimdilik şansı yok bence. Zaten Zoro, Sanji, Jinbe dışında silahlanma hakisi kullanabilen yok, bu üçlü dışında kimseden hasar çıkmayacak.

Canavar korsanlarını nasıl alıyor yahu, sabah sabah hayret ettim. :)

Garp in isimsiz korsan sürüsü altında nasıl ter döktüğünü gördük, Canavar korsanlarının 30.000 adamı Numbersleri yeteneklileri haki bilen ucan altisi 3 tane de komutanı var. Üstüne hawkins ve Apoo gibi supernovalari var.

Wano kairosekinin islendiği kıta, E. Odanın ahmakligina bakmayın Kairosekiden çivi yapıp meyve kapatıyordu bu adamlar, Oda unuttu sonra ne çizdiğini

Queen yanında komutan yokken çöplerle BMyi nasıl etkisiz hale getirdiyse Akainuyu hayde hayde indirirler.

Ki bu adamlarda kitle imha silahı var, gaz maskesi takip Jackin Zouya attığı gazi veya Queenin zombi gazını salsalar Akainu Çoppir nerde diye feryat eder canavar korsanları lav adami yandım anam diye inletirler :)

Canavar korsanlarını nasıl alıyor yahu, sabah sabah hayret ettim. :)

Garp in isimsiz korsan sürüsü altında nasıl ter döktüğünü gördük, Canavar korsanlarının 30.000 adamı Numbersleri yeteneklileri haki bilen ucan altisi 3 tane de komutanı var. Üstüne hawkins ve Apoo gibi supernovalari var.

Wano kairosekinin islendiği kıta, E. Odanın ahmakligina bakmayın Kairosekiden çivi yapıp meyve kapatıyordu bu adamlar, Oda unuttu sonra ne çizdiğini

Queen yanında komutan yokken çöplerle BMyi nasıl etkisiz hale getirdiyse Akainuyu hayde hayde indirirler.

Ki bu adamlarda kitle imha silahı var, gaz maskesi takip Jackin Zouya attığı gazi veya Queenin zombi gazını salsalar Akainu Çoppir nerde diye feryat eder canavar korsanları lav adami yandım anam diye inletirler :)
BM salak bir karakter. Ver yemeğini çık üstüne...

Orada başka bir yonko olsa yine gitmezdi ama B.M salak.

Arkadaşlar, kaptanları olmasa bile koskoca bir tayfadan bahsediyorsunuz, hiçbir amiral tek başına bir tayfayı alamaz. Aramaki'nin King, Queen ve geriye kalanları dövdüğü doğru ancak hepsi ağır yaralıydı. Kuzan'ın, Karasakal korsanlarını dondurduğu doğru ama kimsenin öldüğünü veya yok olduğunu görmedik. Donmaları direk kaybettikleri anlamına gelmiyor. Akainu'nun veya diğer amirallerin çok büyük bir hasar vereceğini düşünüyorum ama koskoca bir yonkou tayfasını alacağını düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık