Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Bu adam gizlice mi saldırıyor yoksa ben geldim şeklinde mi ? Wano ve baltigo hariç dedim amma,adamın yeteneği lav.Adada volkan yaratsa ki çok basit olay onun için,kimse duramaz ki.Adaya yaklaşmadan indirmeleri lazim yoksa yanina yaklaşılmaz bunun.Çok pis yeteneği var.Ada yok edici gibi bisi bu adam xD Op mantığı gibi yumruk yumruğa değil de adam gibi meyve gücü ile düşünür isek her yeri gemideyken yok eder.Malum gökten meteor vari saldırısı çok güçlü.Fikir degistirdim her yer diyorum.
Akainu'nun meyvesi serideki en ölümcül meyve zaten, vurdum mu kaçarın yok pek. O sebeple ben Yonkou level görüyorum kendisini.

Baltigo muamma. Dragon yüksek ihtimal çok güçlü ama gücünü görmediğimiz için net konuşmasak daha sağlıklı olur.

Wano'da komutan ayarı adamlar + komutanlar + Kaido var. Gitmeden yanında birini götürür ama dediğin gibi orayı da alamaz.

Totland'da çok kalabalık ve bir Yonkou var. Tek başına alabilecek güçte olsa çoktan yapardı. Orayı da alamaz.

Akainu'da erkek evet ama işini ihtiyaçlarından önde tutuyor gibi. Yani mero meroya kurban gideceğini sanmıyorum. Amazon'u alır.

Magellan ise aşırı güçlü lakin karşısındaki adam amiral. Rookie'nin diz çöktürdüğü adama tövbe ettirir. İD'yide alır yani.

Rayleigh'i ve Sabaody'i alır.

Perona'nın meyvesi çok tehlikeli. Yani çok güçlü karakterleri bile etkileyebilecek bir şey. Perona ve Mihawk birlikte çalışırsa gayet iyi savunma yapabilirler. Bence Kuraigana'yı alamaz.

Dressrosa'yıda rahat alır.

Zou'yu da alır.

PH'yide alır.

Geri kalanların hepsini yalar yutar anlayacağınız.
Keşke konuyu okuyaymışın :( ankette hiç yonkou yok

Baltigo muamma. Dragon yüksek ihtimal çok güçlü ama gücünü görmediğimiz için net konuşmasak daha sağlıklı olur.

Wano'da komutan ayarı adamlar + komutanlar + Kaido var. Gitmeden yanında birini götürür ama dediğin gibi orayı da alamaz.

Totland'da çok kalabalık ve bir Yonkou var. Tek başına alabilecek güçte olsa çoktan yapardı. Orayı da alamaz.

Akainu'da erkek evet ama işini ihtiyaçlarından önde tutuyor gibi. Yani mero meroya kurban gideceğini sanmıyorum. Amazon'u alır.

Magellan ise aşırı güçlü lakin karşısındaki adam amiral. Rookie'nin diz çöktürdüğü adama tövbe ettirir. İD'yide alır yani.

Rayleigh'i ve Sabaody'i alır.

Perona'nın meyvesi çok tehlikeli. Yani çok güçlü karakterleri bile etkileyebilecek bir şey. Perona ve Mihawk birlikte çalışırsa gayet iyi savunma yapabilirler. Bence Kuraigana'yı alamaz.

Dressrosa'yıda rahat alır.

Zou'yu da alır.

PH'yide alır.

Geri kalanların hepsini yalar yutar anlayacağınız.
Oylardan da şüphelenmemişsin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık