Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Çoğunu rahat alır.

ID, Totto Land ve Zou'da zorlanır. Fakat alır.

Kuraigana'da sadece Mihawk olduğundan burada Mihawk'ın gücü her şeyi belirler. Bu yüzden kararsızım fakat alabilir gibi.

Sabaody'de Ray ve Shakky var ve eğer Shakky beklenildiği gibi Rox'dan ise Ray'e yakındır. Burada da denk düşer gibi.

Wano'daki herkesden güçlüdür fakat orada güçlü epey fazla kişi olduğu için her biriyle uğraşamaz ve kaybeder.

Baltigo'da kaybeder.

Babunlar etki gösterse Mihawk derdim.

Babunlar Erwin ve ekibi etkisi,Mihawk da Levi olursa şansları var tabii
Forumlarda Doflamingo'nun amiral seviyesi olduğunu savunduğu efsanevi zamanlar. Ey gidi. Şimdi Mihowk'a bile zor amiral seviyesi diyebiliyoruz. Amiraller çok prestij kazandı fanlar arasında.

Bu adam gizlice mi saldırıyor yoksa ben geldim şeklinde mi ? Wano ve baltigo hariç dedim amma,adamın yeteneği lav.Adada volkan yaratsa ki çok basit olay onun için,kimse duramaz ki.Adaya yaklaşmadan indirmeleri lazim yoksa yanina yaklaşılmaz bunun.Çok pis yeteneği var.Ada yok edici gibi bisi bu adam xD Op mantığı gibi yumruk yumruğa değil de adam gibi meyve gücü ile düşünür isek her yeri gemideyken yok eder.Malum gökten meteor vari saldırısı çok güçlü.Fikir degistirdim her yer diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık