Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

arkadaşlar merhaba geçen sene yani 2022 yılında çıkan bir filmi arıyorum. korku/gerilim filmi tahminimce abd yapımı. maskeli bir failin (psikopat gibi bir şeydi) bir çocuğu kaçırması gibi bir durum vardı fragmanda. sam raimi filmi diye aklımda kalmış ama değil sanırım. fragmanınıda dr.stranga multiverse of madness isimli filmi sinemada izlerkenki reklam arası kısmında karşıma çıkmıştı.

edit: yorumu gönderdikten hemen sonra filmi buldum arkadaşlar fragmanınıda şöyle bırakayım:

Tom Cruise un filmi. Bir tutuklama sahnesi var. Savcı fbi falan başında. Tom diyor ki size araba alacağım bana çok iyi baktınız falan. Polisler de hapis yatacaksın diyorlar. Sonra Vali arayıp bunu salıyor. Sahne bu kadar adını bilen var mı acaba?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür etme borcumu ödeyip soruma geçeyim. Teşekkür ederim.

Dizi arıyorum, geçmiştede burada bahsedilmişti. Orta dünya havasında , elfler , druidler var. Krallık bir tane ağacı koruyor , hatta tohumuyla alakalı olaylar vardı. Ağaç kurur son yaprağıda düşerse kötülük ortaya çıkacak gibi bir konusu vardı.Bir tane druid uykudaydı uyanmıştı.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür etme borcumu ödeyip soruma geçeyim. Teşekkür ederim.

Dizi arıyorum, geçmiştede burada bahsedilmişti. Orta dünya havasında , elfler , druidler var. Krallık bir tane ağacı koruyor , hatta tohumuyla alakalı olaylar vardı. Ağaç kurur son yaprağıda düşerse kötülük ortaya çıkacak gibi bir konusu vardı.Bir tane druid uykudaydı uyanmıştı.
The Shannara Chronicles

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık