Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
Garp aralarında en adam olanıdır.Adam 50 yıldan uzun süredir yaptığı görevini,bu sırada olduşturduğu arkadaşlıkları,kardeşlikleri,bağları,duyguları,inançları şımarık bir ergen yüzünden satmadığı için memnunum.

Yasopp'un kurtarmadığını nerden biliyorsun?
Ben sadece mangada gösterilene göre yorumladım.Eğer kurtardığını görürsek elbet fikrim değişir tabii :D
Ace'i yaptığı son salaklığa kadar seviyordum. Onu yapıp Luffy'i ağlattı ya ondan sonra nefretim başladı. :d
Aynen benim de Ace 'i sevmeme sebebim seninle aynı :D

@carpe d. em Dragonu Yasopp ile kıyaslarsak belki babalık konusunda bir tık iyi olabilir ama bu yine de dediğin gibi kötü bi baba olduğu geçeğini değiştirmez.

Adamı görmedik ki devrimci vasfı yok diyoruz? Shanks tayfasının komple vasfı yok o zaman yasopp dahil, ki yasoppda da babalık vasfı yok, dragon gibi idealist de değil o b*k yoluna bıraktı çocuğunu. Eee niye dragon da yasopp değil xd
Yasopp un karışı git demiştir bu da girmiştir, evet Dragonun hikayeyi bilmiyoruz ama sonuçta ulan adamın oğlu babam mı ? Var diyor. Şimdiye kadar Luffy e zerre faydası olmamış üstüne dünyanın en çok aranan adamı ? Neden aranıyor, nedeni yok öyle laf olsun yaptığı ne var ki ? Nerede bu devrim? anca açık versin, gazete okuyup ilerlete baksın, pelerini havalansın allsen

Garp Luffy'ye yol vererek ona bir şans tanıdı. Ace kendini zorla öldürtecek kadar malsa Garp ne yapsın?
He bu güçteki, bu bilgideki bir adamın kutsallara karşı daha ciddi bir tavır alması gerekirdi ama herhalde çok fazla masumların öleceği bir savaşı göze alamadı.
Garo burda bahsedildiği gibi biri olsaydı orda luffyi de gebertirdi. Adam yapmaması gereken bi şeyi yapıp luffye yol açtı. Buna rağmen Garpa laf etmek...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık