Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
Ara ara ülke kurtardığını gördük ( Ödüller açıklanırken söylemişlerdi) Dressrosa'yada bazı devrimcileri silah kaçakçılığının önüne geçme adına göndermesi en azından insanları kurtarmaya çalıştığını gösteriyor.Yasopp kadar kötü çıkmaz bence de.Belki de devrimi başlatmasının altında yatan belli bir sebep bile görebiliriz.
Bu arada arkadaşa sadece haterlığın sebebini açıklamaya çalıştım :D

@Visums Ben kesinlikle Garp'ı savunmuyorum haklısın.Hiçbir şey Ace'in mallıklarına açıklama getiremez gerçekten.
Sabo örneği de ortadayken bence oğluna büyük adilik etmiş gibi duruyor. Üstelik dibine geldiğinde bile onca sıkıntı yaşayan Luffy'den bihaber takılıyordu. Başka insanlara faydası olmuştur belki ama iskele babası (wb) bundan iyidir babalıkta.
Sen flamingo değilsin bunlar sana aklının oyunları :D

Garp'a hala Ace'in idamı üzerinden sallanıyor. Garp'ın o savaşta yapacağı en ufak aksiyon denizcilerin itibarının ve güvenilirliğinin yerle bir olması demek enine boyuna defalarca tartıştık. Ace'in canı OP evrenindeki insanlardan daha değerli değil.
Ace'n canı Ace için bile değerli değilken hala bu şekilde savunuluyor olması saçmalık. Aynen bu çağın adı "beyazsakal". :/

Ace kendi kendini öldürdü Garp'ın bununla bir ilgisi yok. Eşek kadar adam gitti yolunu kendi seçti. O kadar savaş döndü, kurtarıldı, baba dediği adam öldü. Sözlerden gaza gelip döndü öldürdü kendini. Garp orada ciddi bir düşman olsa Ace'n kurtulabileceğini sanıyor musun cidden?
ace'i garp öldürdü mü dedim ben? onun yüzünden öldü de demedim. sözde luffy'den yumruk yerken aileyi oynadı ama onlar orada ölürken hiç de aile değildi

Adam bir işe yaramıyor la ? Ne babalık vasfı var ne devrimcilik vasfı var ulan Luffy babam mı var dedi be ? Adam mı bu şimdi ?
Adamı görmedik ki devrimci vasfı yok diyoruz? Shanks tayfasının komple vasfı yok o zaman yasopp dahil, ki yasoppda da babalık vasfı yok, dragon gibi idealist de değil o b*k yoluna bıraktı çocuğunu. Eee niye dragon da yasopp değil xd

Yasopp direkt zirvede ya. Diğerleri yanında hafif kalıyor.

Lan karının azıcık ömrü kalmış. Kalsana yanında 1 2 ay daha. Bi b.k yaptığı da yok ki! Oturup sızana kadar içip duruyorlar Shanks ve ekibiyle. Illa parti yapacaksan içip sızacaksan o köyde de yapardın.
Olum işte Odenin karısı gibi hadi sen git bey ben nasılsa ölürğm boşuna bekleme demiş.. Ya dragon kolsuz yeşil :(

@Millennium Wizard acil Oden eklensin burada olmicaksa nerede olacak Çapsız ?

ace'i garp öldürdü mü dedim ben? onun yüzünden öldü de demedim. sözde luffy'den yumruk yerken aileyi oynadı ama onlar orada ölürken hiç de aile değildi
Görevini yapıyordu. Daha fazla bir açıklaması yok. Eşeklik yapıp yakalatmasalardı kendilerini. Adam yapabileceği en fazla fedakarlığı yaptı zaten.

Garp a olan haterlık da görev ahlakının aile sevgisinin üzerine geçmesinden kaynaklı.Ara ara bu sevgiyi dışa vurma eğilimi gösterse de Ace'in ölümüne seyirci kalması bazı forum üyeleri tarafından hoş görülmüyor.
Ama adam acei de luffyi de korsan olamamaları için belki milyon kez uyardı. Çünkü adam böyle bi durumdan korkuyodu. Bana kalırsa orda luffynin geçmesini bile engellemesi gerekiyodu

Crocodile, Shiki gibi insanlar idam edilmiyor iken Ace'in idam ediliyor oluşu yaptığı suçlar doğrultusunda idam edilmediğini gösteriyor. Korsan oldu diye idam edilmedi adam Garp uyardı zamanında diyorsunuz da.

MF'de yapacağını Luffyi salarak yapmıştır ama. Gerisi Ace'in suçu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık