Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Bence sen soruyu anlamamışsın

Sana seviyesini soruyor, devam edecek kadar beyni ve şansı var mı demiyor...Lütfen avatarının hakkını ver ve bu sorunu çöz
Benim ilk yazdığımı bir daha oku orada demişim ki: Shanks'ın eğitmesi olacak iş değil hem Ace hem Shanks karakterleri gereği bunu kabul etmez yani içeriğin halamın bıyıkları olsa amcam olurdu tipi zorlama sorudan fazlası değil ama içerikten bağımsız başlıktaki soruya cevap vermek gerekirse Ace Marineford'dan çıksa bile Ace'nin ömrü uzun olmazdı hemen akabinde Teachle olacak savaşa karakteri gereği, ki bu savaş babasının intikamı için, kardeşlerini yarı yolda bırakıp katılmamazlık yapmazdı ve benim fikrime göre o savaşta ölürdü.

Millete tahrik edici cevaplar yazmak yerine ilk başta yazılanı okumaya çalışırsan forum daha huzurlu bir yer haline gelir.

Sağ kol olarak dönerdi ama serinin sonunda ya Luffy'den sopa yiyip KK olmayı kaybedecekti yada Luffy, abimdir diyip KK olmaktan vazgeçecekti. Bu iki sonda bizi tatmin etmeyeceğinden(en azından büyüük bir kesimimizi) Oda hiç bu toplara girmeyip sildi kendilerini.

Benim ilk yazdığımı bir daha oku orada demişim ki: Shanks'ın eğitmesi olacak iş değil hem Ace hem Shanks karakterleri gereği bunu kabul etmez yani içeriğin halamın bıyıkları olsa amcam olurdu tipi zorlama sorudan fazlası değil ama içerikten bağımsız başlıktaki soruya cevap vermek gerekirse Ace Marineford'dan çıksa bile Ace'nin ömrü uzun olmazdı hemen akabinde Teachle olacak savaşa karakteri gereği, ki bu savaş babasının intikamı için, kardeşlerini yarı yolda bırakıp katılmamazlık yapmazdı ve benim fikrime göre o savaşta ölürdü.

Millete tahrik edici cevaplar yazmak yerine ilk başta yazılanı okumaya çalışırsan forum daha huzurlu bir yer haline gelir.
peki

Çok komiksin ben çok güldüm yazdıklarına eheheueheheueheu. Fandaşlarıma sesleniyorum, olm bu adama ciddi ciddi cevap yazcağınıza yazdığımı yazsanıza, düzgün bişi yazanlarla adam akıllı tartışırız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık