Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Ace 19 ay sonra Shanks'ı o adada yenerdi, 3 ay gezer tozardı.
Oooo adaş gelmiş :fool: Nerelerdesin adaş ya sen. Senelerdir senle ara ara bu konu hakkında aynı bu şekilde ''Ace ölmese şimdiye amiraldi hey gidi'' diye konuşurduk.
Nick değiştirdiğimden dolayı sen kimsin deme kalbini kırarım. Kaç tane adaşın oldu şurada sonuçta değil mi...

Eveet yorumları biraz okudum da ne desem bilemedim.

Tahmini en az sağ kol olan Teach ve filo amiraline karşı kazanamadı diye yine yerden yere vurulmuş Ace.
Özellikle Akainu'nun tüm kolunu lavla kaplayıp en güçlü yumruklarını attığı saldırılara ''çakmak ateşi'' denilmiş :hhh::hhh::hhh::alkis:
Ulan ne desem yine bir tarafa çekeceksiniz. Ya he Teach'in yumruğu güçlü değil Ace dayanıksız, Akainu'nun lav yumruğu çakmak ateşi Ace dayanamadı :hhh:
Allah kurtarsın kardeşim:)

Eveet yorumları biraz okudum da ne desem bilemedim.

Tahmini en az sağ kol olan Teach ve filo amiraline karşı kazanamadı diye yine yerden yere vurulmuş Ace.
Özellikle Akainu'nun tüm kolunu lavla kaplayıp en güçlü yumruklarını attığı saldırılara ''çakmak ateşi'' denilmiş :hhh::hhh::hhh::alkis:
Ulan ne desem yine bir tarafa çekeceksiniz. Ya he Teach'in yumruğu güçlü değil Ace dayanıksız, Akainu'nun lav yumruğu çakmak ateşi Ace dayanamadı :hhh:
Allah kurtarsın kardeşim:)
Sen deyince hemen bu geldi aklıma :p

Sengoku'dan da iyi bilir arkadaş kim kaç yıl korsanlık yapmış :hhh:

Sengoku, Ace kral olurdu, Lütfü fanları yav he he
Sengoku, WB dünyanın en güçlü adamı, Lütfü fanları, yav he he
Sengoku, Ace 2 yıl korsanlık yaptın, Lütfü fanları yav he he
Sengoku, Tanrı vadisinde Roger ve Garp tüm Şebek tayfasını yok ettiler, Lütfü fanları :at:

İnanılmaz tutarlı arkadaşlar xD
+ 1'imi itinayla şuraya bırakıyorum. Gerçekten de tespit gibi tespit :hhh:

Babası Kral diye Kral olur demiş saltanattan dolayı. WB arkasında Kral yapmak istiyor diyor. :D Ace fanları vallaha komedi.
Haydaa. Babasının Roger olduğunu nasıl anlamışlar hemen atlamışsın be Alpa. Nüfus cüzdanına bakmadılar ya. Ace ilk çaylaklık yılında Schibukai teklifi alıyor ve reddediyor. Jenerasyonunun en önde gelen ismi olarak gösteriliyor. Yine bu çaylaklık yılında Yonko Shanks'ın yanına gittiğinde Shanks aniden kılıcını kavrayıp '' Ünlü Spade korsanları siz misiniz? Benim kellem için mi geldin'' diyor. Bak çaylak korsan koskoca Yonko'ya ciddiyetle bu soruyu sordurtuyor. Sonra Jinbei'yi indiriyor.
Yani Ace yaptıklarıyla Roger'ın oğlu olduğunu gümbür gümbür hissettirmiş. Sadece ona değil Beyazsakala da hissettirmiş. Yine bu süreçte yeni dünyada isim yapmış, koramirallerle başabaş kapışan Delcavan gibi güçlü korsanları gördüğümüz kadarıyla zorlanmadan yenmiş.
Ace'in çaylak korsanlık yılını yarım bölümde izlediğimiz için farkına varamadık ama dövüştüğü ve yendiği kişilerin Luffy'nin ilk senesinde yendiği kişilerden güçsüz olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bu adam 50 milyonluk birilerini indirip Schi teklifi almadı, namını yonko tedirgin edecek kadar arttırmadı , Sengoku ve Beyazsakal'ın dikkatini çekmedi ya.
Ki gördüğümüz kadarıyla Ace'in tayfası diğer süpernova tayfalarında gördüğümüz gibi vasat kişilerden oluşuyor.

+ 1'imi itinayla şuraya bırakıyorum. Gerçekten de tespit gibi tespit :hhh:

Haydaa. Babasının Roger olduğunu nasıl anlamışlar hemen atlamışsın be Alpa. Nüfus cüzdanına bakmadılar ya. Ace ilk çaylaklık yılında Schibukai teklifi alıyor ve reddediyor. Jenerasyonunun en önde gelen ismi olarak gösteriliyor. Yine bu çaylaklık yılında Yonko Shanks'ın yanına gittiğinde Shanks aniden kılıcını kavrayıp '' Ünlü Spade korsanları siz misiniz? Benim kellem için mi geldin'' diyor. Bak çaylak korsan koskoca Yonko'ya ciddiyetle bu soruyu sordurtuyor. Sonra Jinbei'yi indiriyor.
Yani Ace yaptıklarıyla Roger'ın oğlu olduğunu gümbür gümbür hissettirmiş. Sadece ona değil Beyazsakala da hissettirmiş. Yine bu süreçte yeni dünyada isim yapmış, koramirallerle başabaş kapışan Delcavan gibi güçlü korsanları gördüğümüz kadarıyla zorlanmadan yenmiş.
Ace'in çaylak korsanlık yılını yarım bölümde izlediğimiz için farkına varamadık ama dövüştüğü ve yendiği kişilerin Luffy'nin ilk senesinde yendiği kişilerden güçsüz olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bu adam 50 milyonluk birilerini indirip Schi teklifi almadı, namını yonko tedirgin edecek kadar arttırmadı , Sengoku ve Beyazsakal'ın dikkatini çekmedi ya.
Ki gördüğümüz kadarıyla Ace'in tayfası diğer süpernova tayfalarında gördüğümüz gibi vasat kişilerden oluşuyor.
:D Shanks'in normalde yanına gelemezdi adamın kolunu kesip bir yerine sokup geri yollardılar da Shanks olduğu için.:D Ace bir Yonkou tedirgin edecek kadar ün mü yapmış? :D Hele de gördüğümüz Yonkoular kimseyi takmıyorken çaylak Ace tedirgin etmiş tamam.:D Luffy nasıl kimsenin dikkatini çekmedi yahu? MF savaşına girişi bile tüm dünyada bilinir kişi yaptı onu. :(

Novalar ıslanmış bir şekilde kıskançlıktan çatlıyordu. Mihawk üstüne roman yazdı. Amiral'ler çoktan tanıdı zaten. WB kendi gözüyle şahit oldu bütün bahsini onun üstüne yatırdı. Big Mom çoktan duymuş ismini felan filan. Dünya Moruklarının ağzından düşmüyor zaten. Im'in elinde fotoğrafları var boy boy.:(

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Luffy kadar güçlü olamazdı Ace. İradesi eksik başkasının altına girmeyi kabul etmiş birisi. Ace’in iradesi taş çatlasa Oden’le denktir. Luffy’nin iradesi yanında hiçler. Beyazsakal, Luffy’i ikna edemezdi ömrü boyunca uğraşsa bile baba dedirtemezdi. Beyazsakallara irade dersi vermiş adamdan güçlü olamazdı Ace iradesizi. İradeli adam intikamcı olmaz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık