Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Shanks gözetiminde haki master olur 2 yılda. Kral hakisi de var. Muhtemelen en güçlü sağ kol olurdu. Luffy 4. Komutan seviyesinde döndü. Dofu yenerek güçlendi biraz. Crackerde yardım da alsa yendi. Katakuri sonrası net 2. Komutan olmuştur.

Yoo Dof u ortaya süren sensin alakasız bir şekilde kaldı ki sitede öyle bir anket var yani.. Neyi tartışacağım senle Doffy şöyle böyle Kinemon böyle ama sonuç Ace in seviyesi mi ?
Kinemon ateş kesiyor, Ace'de ateş. O zaman Ace'i de keser.

Dof Kaido'dan korkuyor, Kinemon Kaido'yu kesiyor. O zaman Dofu'da döver.

Sitedeki konuda ne çıktığından bana ne, 2 yıl eğitim almış hali soruluyor konuda. Millet Kinemon keserdi, Jack teklerdi, yok Teach'ten dayak yedi, yok delindi falan diyor. :d Şu yorumlara bakınca konunun nereye gideceği belli yani.

Soru: Ace yaşasaydı hangi seviyede olurdu?
Cevap: Ace'nin yaşamaya devam edecek kadar şansı yada beyni yok.
Soru şu ; 2 yıl boyunca bazen Shanks'la, bazen ise ıssız adada tek başına antrenman yapan Ace hangi seviyede dönüşünü yapar?

LÜTFEN !!!
Biliyorum böyle pek eğlencesi çıkmıyor ama lütfen yorumları hater gömmeleri yada fan abartmaları dışında yapmaya özen gösterebilir miyiz?:D
Yani mantığınıza göre doğru neyse o seçeneği işaretleyip yorum yapın lütfen :D
Bence sen soruyu anlamamışsın

Sana seviyesini soruyor, devam edecek kadar beyni ve şansı var mı demiyor...Lütfen avatarının hakkını ver ve bu sorunu çöz

Kinemon ateş kesiyor, Ace'de ateş. O zaman Ace'i de keser.

Dof Kaido'dan korkuyor, Kinemon Kaido'yu kesiyor. O zaman Dofu'da döver.

Sitedeki konuda ne çıktığından bana ne, 2 yıl eğitim almış hali soruluyor konuda. Millet Kinemon keserdi, Jack teklerdi, yok Teach'ten dayak yedi, yok delindi falan diyor. :d Şu yorumlara bakınca konunun nereye gideceği belli yani.
Ace konusu oldu mu ? Genelde dalga konusu olur.
Şurası zaten tartışılacak bir şey o yüzden konusu var kdkddks diğer kısım ise Doffy ile alakasız..

Shanks eğitseydi en güçlü sağ kol olurdu. Shanks eğitmeseydi kendi kendine gelişseydi yine sağ kol seviyesi olurdu ama en güçlüsü olmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık