Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace Yaşasaydı Hangi Seviyede Olurdu?

2 Yıl sonraki ilk seviyeleri ?

• Ace 2.komutan olarak dönerdi.

Kullanılan: 10 12.7%
  • Ace Sağ kol olarak dönerdi.

Kullanılan: 42 53.2%
  • Ace amiral seviyesinde dönerdi.

Kullanılan: 25 31.6%
  • Luffy 4.komutan seviyesinde döndü

Kullanılan: 21 26.6%
  • Luffy 3.komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 20 25.3%
  • Luffy 2. komutan seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%
  • Luffy Sağ kol seviyesinde döndü.

Kullanılan: 4 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
Güçsüz ve buna rağmen kibirli. Oda'ya göre Jinbe ile denkler. Bizim foruma göre onu yenmiş. Oda aynı seviye olduklarını söylüyor Ace fanları fantezi yapıyor. Jinbe'yle berabere kalmış. Akainu ve Teach tarafından güzel tokatlanmış. Jack gibi Ace. Güçlü diyelim tamam ama bomboş bir adam.
Akainu ve Teach diyoruz bu adamlar serinin ana düşmanları. Ankette Acein 2 yıl çalışacağı yazıyo. Karakterde fazlasıyla kapasite var. Hükümetin de tehlike olarak gördüğü biri. Shanksla çalışsa uçardı. Kibirden çok onurlu olduğunu düşünüyorum. Teachin peşinden gitme sebebi onun kendi emrinde olmasıydı ve arkadaşının ölümünden kendini sorumlu tuttu. Akainudaysa baba olarak gördüğü kişiye hakaret edilmişti ve saygı duyduğu adamın küçümsenmesini engellemek istedi. Kendi bakışın olarak aşırı kolay gaza gelen saf diyebilirsin ama kesinlikle kibirli değil.

Jack durduğu yerden bir halt yiyemez Ace'e karşı. Cracker'e de meyve üstünlüğü kurabilir rahatça. O karakterleri bizim forum gereksiz abartıyor anlamadığım şekilde, güncel oldukları içindir belki. Dövüş tarzlarını göz öne aldığında Ace'e karşı gelemeyeceklerini düşünmek çok zor olmaz. Cracker sıcaktan bile bayılıp kalabilir zaten dayanıksız bir karakter. Jozu ve Vista konusuna katılmamakla beraber o iki karakter(Cracker, Jack) kadar kesin konuşamam. Çünkü WB tayfası ayrı bir tayfa, ama Ace, Kaido ve Mom'un tayfasında çok rahat ikinci komutan ederdi bu bariz bir şey.
İkinci komutan olacak vasfı yoktu iki sene önce. Ciddi bir eğitim falan belki ama sanmıyorum. Ace çapsız, çakmak gazına yanan, odun kafalı bir karakter. Jimbeiden çok az güçlü olurdu belki ama o da ihtimal sadece. Jack ise çok fena döver Ace'i, öyle böyle değil :/

Ace in delinmesi yeterince utanılacak bir şey Doffy e gelene kadar ... Bende onu diyorum Kinemonum iki alev kılıcını aşarsa işte orada seviye atlar .d
Kinemon>Dof olduğunu kabul mü ettin sen şimdi?

Köşeye sıkışan da delindi diyor. Tamam delindi tamam. :d

Ace'in 3 yılda yapamadığını Luffy 2 yılda misliyle fazlasını yaptı yalnız.Ray eğitti bahanesi ise inandırıcı bir bahane değil.Rayleigh sadece hakinin temellerini öğretti,g4ü bulan kişi yine Luffy.Komutan seviyesi yapan başta faktör g4tü zaten.MF Ace vs Dressrosa Luffy konusu açılsa yine Ace önde götürmeyebilir iken uçmamak lazım.Aynı Rosa'daki Luffy Jozu'nun kurtulamadığı parasite tekniğine köpek çekiyordu.
3 yıl geçirmedi denizlerde.

İkinci komutan olacak vasfı yoktu iki sene önce. Ciddi bir eğitim falan belki ama sanmıyorum. Ace çapsız, çakmak gazına yanan, odun kafalı bir karakter. Jimbeiden çok az güçlü olurdu belki ama o da ihtimal sadece. Jack ise çok fena döver Ace'i, öyle böyle değil :/
Jack durduğu yerden nasıl dövecek Ace'i. Bizim görmediğimiz skilleri mi var? Fil haliyle olduğu yerden dövüşüyor benim gördüğüm kadarıyla. İleride başka şeyler gösterir o zaman başka konuşuruz ama şu haliyle Ace, Jack'i eforsuz harcar o kadar söyleyim. Tek bir vuruş hasar da almaz.

Jack durduğu yerden nasıl dövecek Ace'i. Bizim görmediğimiz skilleri mi var? Fil haliyle olduğu yerden dövüşüyor benim gördüğüm kadarıyla. İleride başka şeyler gösterir o zaman başka konuşuruz ama şu haliyle Ace, Jack'i eforsuz harcar o kadar söyleyim. Tek bir vuruş hasar da almaz.
Ace ne yapacak Jacke uzaktan, alev mi atacak? Jack bir yapıştırdı mı yerden kazırlar Ace'i.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık