Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Ace boğun eğdiremez demişsin, boyun eğdirdiğini hatırlattım. Kimin için yaptığı önemli değil. Luffy'i karşılaştırdığın kişinin ölü olduğunu unutmuşsun, yani mezarından kalkıp Luffy'le rekabete girecek durumu yok. Eğer yaşasaydı Yonko gücüne elbet gelecekti karakter. Bir de WB, Ace'i KK yapmak istiyor, Ace'de WB'yi KK yapmak istiyor. Nasıl bir boğun eğme oluyor anlatsana. WB de Ace'e boyun eğmiş gözüküyor o halde.
1 kere eğip 1 kere eğilmiş. İstatistik pek yanında değil. İkisi de değil diyebiliriz eşitlik var sonuçta.

Ölü ama Luffy hala Acein öldüğü yaşta değil. Öyle olsaydı haklı olurdun.

Wb kk olmak istemiyor. Acein de kendisini kk yapmak istediklerinden haberi yok o yüzden hala kendi açısından boyun eğmiş durumda.

Her yiğidin kendine has bir yoğurt yiyişi vardır, biz Ace'yi Ace olduğu için seviyoruz, yemekte balık var bu arada xD

Caktıyla cektiyle, çektiyle olmaz o işler, Ace geri döndü mü döndü ? Ace'nin Roger ile olan benzerliğini salağa anlatır gibi bilmem kaç bin kere anlattılar mı anlattılar sen daha nereni niye kandırmaya çalışıyorsun ?

Ace, nakamalarından biri öldü diye adamın peşine düşüyor, Luffy nakamalarından birini bırakıp ekmeğinin derdine düşüyor ;)

Yemekte balık var :oleyo2:
Ace'in geri dönmesi babasını kurtarmak için mi? Öh be arkadaş

Kimi tercih edersiniz konusu değil burası yanlış gelmişsin.
:byee:
Kim savaşmaya geliyor ile kim babasının kucağına koşuyor kıstasının da potansiyelle bir ilgisi yok yalnız. Zira bu potansiyelle ilgiliyse amiral yonkou fark etmez deyip tükürdüğünü defalarca yalayan Luffy ile karşısında amiral varken babalar gibi dimdik duran Ace'i de karşılaştıralım :rolleyes:

Luffy gibi paçalarından bal akan, bu ballar sayesinde Wano'ya kadar gelmeyi başaran biriyle Ace'i karşılaştırınca kimin potansiyelli olduğu anlaşılıyor zaten. Hee bal konusunda potansiyel diyorsan ona kimsenin itirazı yoktur zaten. Luffy tozu dumana katar ;)

Son düzenleme:
1 kere eğip 1 kere eğilmiş. İstatistik pek yanında değil. İkisi de değil diyebiliriz eşitlik var sonuçta.

Ölü ama Luffy hala Acein öldüğü yaşta değil. Öyle olsaydı haklı olurdun.

Wb kk olmak istemiyor. Acein de kendisini kk yapmak istediklerinden haberi yok o yüzden hala kendi açısından boyun eğmiş durumda.
Ace de KK olmak istemiyor. WB'nin olayı boyun eğdirme değil, Kaido'nun yaptığı boyun eğdirme olur. WB sadece Ace'in sevgisini kazanıyor.

Şu tartışmalara biraz klas, biraz kalite getirin bunlar nasıl sorular ya ? Sabo öldüğünde neden alskdaljda neyse ya tamam ben bugünlük yeterince Luffy lastiğine maruz kaldım taktik geri çekiliyorum.

Tak Topuk :hhh:
Cevap veremediği için mi öyle oldu?

Açıkça soruyorum Sabo'yu oldurenlerin peşinden neden gitmedi?

Üye silindi 1004

Sabo ölünce oh güzel!

Fakat ne zaman mevzu babalığa dokunsa "OYAJİİİİME NASIL LAF EDERSİN" oluyor. Ah be dostum dünya baba veya baba probleminden ibaret değildi. Baba baba diye diye yaşayıp babalara gelerek öldün. Ace nakamalarını düşünüyormuş Roger ve Luffy gibiymiş. Hikaye arkadaşlar. Ace intikam arzusuyla kuduruyordu sadece. Akainu'ya saldırırken bile cinnet getirmişti. Luffy gibi gelişmiş bir adalet anlayışı yok. Luffy, Hz. İsa gibi. Siz nakamasını bıraktı demeye devam edin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık