Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Milyonların kabullendigi yapımlara sırf aykırı gozukmek için çamur atılması bana komik geliyor. Sevmeyebilirsin de balon demek hoş değil.

Esaretin Bedeli. Sizi bilmem ama cidden IMDb'de en üst sırayı hak edecek kadar başarılı bir yapım olduğunu düşünmüyorum.
Aynı fikirdeyim. Liste sürekli değişirken sanki 94'ten bu yana hiç film çekilmemiş gibi 1 numarayı kaptırmamış olması ayrı garip zaten.
Herkese hitap eden bir film olduğu için ve kaliteli de olduğu için bir numarayı bırakmıyor. Tespitim bu şekilde.

Esaretin Bedeli. Sizi bilmem ama cidden IMDb'de en üst sırayı hak edecek kadar başarılı bir yapım olduğunu düşünmüyorum.
Aynı fikirdeyim. Liste sürekli değişirken sanki 94'ten bu yana hiç film çekilmemiş gibi 1 numarayı kaptırmamış olması ayrı garip zaten.
Uzun yıllar The Godfather birinci, The Shawshank Redemption ikinciydi. Bildiğim kadarıyla The Dark Knight çıktığında filmin hayranları onu birinci yapabilmek adına The Godfather'a çok sayıda düşük oy kullandılar, bunun sonucu olarak The Dark Knight birinci sırada tutunamadı ama o vakitten beri The Shawshank Redemption, The Godfather'ın önünde kaldı :D

Uzun yıllar The Godfather birinci, The Shawshank Redemption ikinciydi. Bildiğim kadarıyla The Dark Knight çıktığında filmin hayranları onu birinci yapabilmek adına The Godfather'a çok sayıda düşük oy kullandılar, bunun sonucu olarak The Dark Knight birinci sırada tutunamadı ama o vakitten beri The Shawshank Redemption, The Godfather'ın önünde kaldı :D
The Dark Knight fanlarıda az değil. Hala varlıklarını sürdürüyorlar. Joker filmi çıktığında sırf Heath Ledger'ın Jokeri için filmi kötülüyorlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık