Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Breaking Bad. Efsane bir dizi ama büyük bir çoğunluk tarafından gelmiş geçmiş en iyi dizi diye söyleniyor. O yüzden abartıldığını düşünüyorum. Bu efsane bir dizi olmasını değiştirmiyor.
Gelmiş geçmiş en iyi dizi diye bir şey zaten olamaz ki. Breaking Bad bu unvan için kapışabilecek bir dizi ama. Oyunculuk, sinematografi, karakter işlenişi , kurgu , hiçbir zaman bozmayan hikayesi ve her sezon vites yükseltmesi falan .. Gelmiş geçmiş en iyi tanımına baya yakışıyor. Bana göre en iyi dizi değil tabi.

Gelmiş geçmiş en iyi dizi diye bir şey zaten olamaz ki. Breaking Bad bu unvan için kapışabilecek bir dizi ama. Oyunculuk, sinematografi, karakter işlenişi , kurgu , hiçbir zaman bozmayan hikayesi ve her sezon vites yükseltmesi falan .. Gelmiş geçmiş en iyi tanımına baya yakışıyor. Bana göre en iyi dizi değil tabi.
En iyi diziler konuşuluyorsa adının geçmesi lazım olan bir yapım.

Bunu direkt olarak en iyi dizi diye direten büyük bir kesim var. Adamlar en iyi dizi değil desen bile tepene binmeye çalışıyor. Breaking Bad konu ve işleyiş bakımından iyi ama karakterler bakımından fazla dallanıp budaklanmıyor. Yani çoğunlukla bir avuç karakterin etrafında dönüyor. Ben daha fazla karakter işlendiğinde daha fazla tat alıyorum OZ, Sopranos gibi. Bu kişisel tercih tabii. Mesela Jesse'de bile izlerken Moltisanti izleri alıyordum. Breaking Bad bu yüzden de şanslı bir dizi, önceden çekilen efsanelerden fazlaca şey kapmış.

Dennis Villeneuve ve Yorgos Lanthimos filmleri. Günümüzde herkes kendi sinemacılık tarzına sahip yönetmen aradığından, olsun da çamurdan olsun dediğinden nimetten sayılıyorlar. Hele Blade Runner 2049'u ilk Blade Runner'la falan karşılaştıranlar var, ayıp.

Shingeki no Kyojin de bence çok abartılıyor bu arada. Güzel anime mangasını okumadım anime ile alakasını bilmiyorum. Ama muhteşem değil. Seviyorum izlemesi heyecanlı oluyor özellikle aksiyonları falan baya iyi yapıyorlar lakin konusun geldiği nokta hiç iyi değil. İlgincligini kaybetti hatta leşe dogru gidiyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık