Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü çok beğeneceğim gibi.
1)Ace Luffy yorumu
2) Marco Yeni Çağ yorumu
3)Wb ve Ace neden gelmedi flashbacki
4)Koca Ana ve Kaidou muhabbeti özellikle kardeş muhabbeti ve meyve falan.

Bölüm çıksın da okuyalım.

1000. bölümle de ilgili olarak böyle aradan sonra çıkan bölümler veya 100-900 gibi sayılarda yükselmem çünkü işlenen bir hikaye var olay örgüsüne göre ilerliyor ama bu sefer özellikle yükseleceğim. şaşırt beni ODA. Fena gazlıyım koçum. Hadi bakalım...:rolleyes:

Silinmiş Üye

zamanında wb iskele babasıdır diyen taşlanıyordu şimdi demeyen :d

Oda jump festa da bi güzelli yapta, 1000 bölüme ait bi resim göster. Şöyle luffy filan kaido ve bm'nin karşısında ona saldırırken filan. Var bi hayalimiz.

E o adamların en güçlüsü Marco'dan en çöp olanına kadar zaten ölmek için sesin yanındalar. Bu yola kefenlerini giyip çıkmışlar yani.

Oden'in karısı ve çocukları kurtulmuş olabilir.
Ülkenin halkı eziyet altında olabilir.
Oden ölmemiş ve büyük eziyet altında olabilir.

Her şeyi geçtim bu adam Yonko zaten. Yeni Dünya'nın adalarını kendisine bağlamış ve isminin yarattığı korku ile ada halklarına başka korsanların saldırmasını önlüyor. Wano'nun neyi eksik de orayı da kendisine bağlayıp halkına zarar gelmesini önlemiyor.
Oden'in öldüğünü biliyordur zaten. Yamato Ace'e söylemiştir kuvvetle muhtemel.
Bende onu diyorum işte. Neden önemsesin Wano'yu neden? Kendi memleketi mi? Az önce de yazdım bu adam iyilik timsali yada mesih falan değil, adam korsan.
Neden Wano'yu kurtarmak için tayfasını tehlikeye atsın.

2 yonkonun savaşında kazanan tarafında büyük kayıplar vereceği, yürüyen ölüden farklı olmayacağını bilecek kadar güç dengelerini tahmin edebiliyoruz sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık