Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden Wb'nin isteği dışında Rogera gitti mi ? Gitmedi mi ?
Gitti.
Roger ülkeni kurtaralım dediğinde Senin macerandan önemli değil dedi mi ? Demedi mi ?
Demiş kadar oldu.

Wb'ye tayfaya geri döneceğim diye söz verip sözünden döndü mü ? Dönmedi mi ?
Dönmez olur mu nankör bir dansöz gibi döndü hemde. Bi mektup bile yazmadı vicdansız.

Wano'nun durumunu gördükten sonra Wb'nin yardımını istedi mi ? İstemedi mi ?
Gururuna yedirememiştir şarap çanağına ettiğim!
Ee Peki kendi memleketini yeterince önemsemeyen Oden ve Izo faktörü varken. Wb'nin kendisine kardeşim dediği halde satan bir adama karşı intikam sorumluluğu var mıdır ?
Hayır yok ama haber verebilse yada hayatta kalsa yine kurtarmak için intikam savaşı verirdi. Ama ölen öldükten sonra intikam arayışına çıkmak kimseyi kurtarmayacağı gibi daha çok yoldaşının ölümüne sebebiyet vermekten başka bir boka yaramaz.

Thatch'ın intikamını almak istememişken bu sayı neden wb'nin karakterine uygun olmayan bir şeyi yapmış gibi lanse edilmiştir. Pirinç koklayanları Shogun olamak isteyen adam Roger kadar önemli görmüyorken Wb neden görsün ? Bunları cevaplayın ben de size hak vereyim.
Hay ağzını öpeyim aklınla bin yaşa!

Üye silindi 6810

Ya 10 bölüm önce Marco, durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyorduk diyordu. :D Kötü olan durum Oden ve ailesi ölmüş. :D Bildiği kötü durum neydi çok merak ediyorum.

Şu an ismi anılmayan shanks biliyor muydu ki? Ben onu da merak ediyorum.
Shanks'in neyine unutmuştur oden'i çoktan

Newgate'i Roger'dan güçlü görenler Kaido ile savaşsa çok kayıplar olurdu diyor. Olum Roger azcık asılsa Oden'i tekleyecekti, Roger'dan güçlü Newgate bir zahmet Queen'i Jack'i falan teklesin yoluna baksın dimi. ?

Ben şuana kadar WB tayfası içinde tobbi roppo gibi seviyede kişiler göremedm. Vista, Jozu, Marco, Ace tmm bitti. Diğerlerinin olayı mı vardı?
Topitoppo kim abicim allesen Wb'nin komutanları bunlar gibi şekillu şukullu gösterilmedi diye arada net bir farkmı var zannediyorsun?
Ya her an şişi yiyebilecek bir Ace için herif tüm tayfa ve müttefiklerle MF basmış. Bizim çibi tutturmuş "Hıyari ve Momo öldü mü belli değil yeaa!" diyor.
Hiçbir şey yapamazsan git bir Kaidoyla konuş be adam. Bir gözlemci gönder. Marcoya söyle gider alır gelir onları. En azından durumu öğrenir. Ace söz verdim gideyim diyor herif üstüne Ace'i dövüyor.
Chibi şeytan vicdansız çıktı ya Allah bunun eline düşürmesin bir de bunun eli yani KKG atmalık el.

Konunun benle ne alakası var ya, ben Garp da adamdır demiştim, ya ailesini seçer Ace'yi kurtarır yada Denizcileri seçer adam gibi çarpışır diyordum sonra gel gitler yaşayan bakkal mülayimi izledik oluyor böyle şeyler ben mi yazıyorum arkadaş seriyi :hhh:

@Alpamis küçük düşürme kendini lütfen ne lütfüsü ne cevvalı.
Reyiz hep bunlar popülizm, fanboyluk eseri. Ace, Ace, Ace, Ace diye gezmeseniz bu Soda bu karakteri çoktan salmıştı. Wb gibi adam şerefsiz, Ace adam gibi adam gözüküyor milletin dilinde. Çok yazık.

Silinmiş Üye

Shanks karaktersiz adamın teki zaten kimse ondan bişey beklemiyor.
Wb ve tayfası bildiğin evcilik oynuyorlar.Ace gelene kadar 3 maymun takılmışlar.Ace gerçekleri söyleyince şiddet uygulamış Wb.

Ya 10 bölüm önce Marco, durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyorduk diyordu. :D Kötü olan durum Oden ve ailesi ölmüş. :D Bildiği kötü durum neydi çok merak ediyorum.

Şu an ismi anılmayan shanks biliyor muydu ki? Ben onu da merak ediyorum.
Oradaki çeviri neydi acaba ? Durum kötüyü nasıl anlamış Marco :oleyo2:

Haber duyulmuş demek ki korsanlar arasında ve Shanks da biliyordur, Shanks'ın adam olduğunu iddia edenlerin durumu nasıl değerlendirdiğini merak ettim şimdi xD

@H1dalg0 seriye olan ilgimi kaybettim, WB benim için seriden çok daha kıymetliydi ama yapacak bir şey yok Oda hazretleri böyle layık görmüş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık