Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb gitmeyerek en doğrusunu yaptı,olayın üzerinden 10 yildan fazla gecmiş oden'nin cocukları karısı hayatta mı belli değil. BIlmiyo muhtemlen.Bunun üzerine bide gidip kurduğuğu düzeni cocukları gibi gördüğu tayfasının hayatını onu gectim wanodaki insanların hayatını riske atacaktı.

Ne uğruna bir hic. Peeh

Ace ve WBye kafalama giren Teach buna arkadan bicak atiyor, tabi ilklerinde meyvesi var ama yine de bu bir guc gostergesi. Bi de genelde WBnin 5(Marco, Ace, Jozu, Vista) adamiyla birlikte gosterildi. Izou cok guclu olmayabilir ama bu arcin sonunda page 1 ve ultiyi nami ile usopp yenecek muhtemelen onlari yenebilecegini dusunuyorum. WBnin diger komutanlari da Izou kadar gucluyse bu buyuk bir sey. Sonucta BMnin bile Katakuri ve Perospero disindaki adamlari cok etkileyici degillerdi.
Her şekilde WB tarafında ölüm olacağı kesin. 1 ölümle kapatmak mi toplu cenaze namazı mı? Bizim bahsettiğimiz bu

Biri en iyilerden eğitim alırken biri yillarca meyvesi sayesinde sıkıntı çekmeden gezdi
Ace yillarca en iyisinin yanindaydi WB ve en iyilerden birinden de temelleri ogrendi Garp. Ayrica en guclu korsan tayfasindaydi. Timeskipden dolayi gucsuz gorunuyor ama Luffy gibi istisnai guclu biri olmadigi kesin.

Üye silindi 6810

Wb gitmeyerek en doğrusunu yaptı,olayın üzerinden 10 yildan fazla gecmiş oden'nin cocukları karısı hayatta mı belli değil. BIlmiyo muhtemlen.Bunun üzerine bide gidip kurduğuğu düzeni cocukları gibi gördüğu tayfasının hayatını onu gectim wanodaki insanların hayatını riske atacaktı.
Wano daki insanların acı çekmesini önlerdi bence tabi savaş çıkarsa yine kötü olaylar olur ama 10 yıl rahat edip yeniden düzene sokarlardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık