Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb > Roger gibi tövbe bismillah'lık şeyler yazan gençler görüyorum ara ara. @Yamato the chibi şeytan, @Tiksav Lee the Norman Bates gibi. Gençler Wb'nin hayatta olduğu ve durumdan haberdar olduğu senaryoda ne olduğunu gördük. Şimdi Roger'ın hayatta olduğu bir Op evreni hayal edin. Kaido'nun hali ne olurdu?
Ahhh ah valla moral falan kalmadı. Çekiklerden deli bir Wb fanboyu çıksada Oda'yı sayısız yerinden pıçaklasa 1000 bölüme falan ulaşamasın bu manga.

Hiç Oda'ya saldırmayın. Akainu'ya korkak dedirtti, genç ve gücünün zirvelerindeyken Denizcilerden kaçtı, şimdi bu. :D

Ben mi yanlış düşünüyorum.

Adamın değer verdiği kişi ölmüş. Ölmüş kişi için neden bir tayfa riske atılır? Neden oğullarının bir kısmının öleceği bir savaşa girsin?

Acele aynı durum yok ortada. Orda ölmesin diye uğraşılıyordu. Burda olmuş bitmiş bir olay için kayıp verilmesinden bahsediyor. Bence yerinde bir karar.

Marco da orda durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyorduk diyor. Oden öldü bitti diye düşündüklerini sanıyorum.

@Dattebayo..! WBnin gücü hakkında dediklerinin hala arkasındayım. Kaidoyu tekleyemeyeceğine göre oğulları ölecekti. Gereksiz aksiyon demek Wanoya gitmek.
Izo bu tayfada değil mi ? Izo’nun ailesi Wano’da tehlike altınde değil mi ? Izo Wano’ya gidip kurtaralım dediyse ve Wb buna karşı çıktıysa benim için gavattır.

Üye silindi 1004

Adamın değer verdiği kişi ölmüş. Ölmüş kişi için neden bir tayfa riske atılır? Neden oğullarının bir kısmının öleceği bir savaşa girsin?
Momo yaşıyor? Kesin bir bilgi yok. Oden'in kızı hayatta. Üstüne bu iki çocuk yetim kalmış? Kim babalık yapacak bu iki yetime onları kurtarıp? Yetimlerin babası diye biri vardı sanki?

Bölüm en büyük kaybedeni: WB

Bölümün bazı yönlerden kaybedip bazı yönlerden kazananı: Ace

Bölümün Yükselen en büyük yıldızı: Luffy

Bölümde alttan göz kırpanlar: Garp, Roger

Bölümde rezil olanlar: Zoro ( Terlik oldu)

Bölümde sözü en çok etkileyen: Marco( Yeni Çağın ne denli geldiğini çok iyi vurguladı.)

Bölümün gizli kahramanları : Akainu, Teach

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık