Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ace nasıl bir kaç yıl önce adaya gelmiş oluyor ki anlamıyorum. İki yıl önce zaten öldü, eee bir önce ki yıl da WB korsanlarına katıldı desek biraz çelişki var gibi bir yetkili açıklayabilir mi :)

Ace > Luffy

@Raiden bunu inanarak söylüyorum şimdi ne olum ? Şu sınırlama sevdaınızı bir bırakmayacaksınız ya, evrene yeni teori sunuyorsunuz anlaşılan :ehe:

Üye silindi 1004

Bu ace nasıl bir kaç yıl önce adaya gelmiş oluyor ki anlamıyorum. İki yıl önce zaten öldü, eee bir önce ki yıl da WB korsanlarına katıldı desek biraz çelişki var gibi bir yetkili açıklayabilir mi :)
Oda Roger'la Beyazsakal'a Wano'da sake içirtmiş adam ama Roger sırf limanına kadar gelmiş Wano'nun.... O yüzden uydurmalarına takılmamak lazım bu yaşlı ve paragöz adamın. Ace aslında hiçbir zaman Yamato''yla tanışmadı kız sadece şizofren.

Oda Roger'la Beyazsakal'a Wano'da sake içirtmiş adam ama Roger sırf limanına kadar gelmiş Wano'nun.... O yüzden uydurmalarına takılmamak lazım bu yaşlı ve paragöz adamın. Ace aslında hiçbir zaman Yamato''yla tanışmadı kız sadece şizofren.
Yani o da olabilir ama madem geldi ikisi de wano’nun sefil halini görmedi mi? Hadi görmediler diyelim ace bir kaç yıl önce geldi wano’ya bu durumu WB’ye anlatmadı mı? Anlattı da çok karakterli WB adamın ham maddesi dediğimiz karakter bunları duyunca birşey yapmadı mı? Veyahut ace hiç birşey anlatmadı mı? Benden önce ki komutan odenin ülkesine böyle böyle şeyler olmuş dememiş mi hay arkadaş nerden tutsan elinde kalıyor.

Yamato, ısınmak için yaktığı kibrit ateşini Ace sanmış . Daha çok üzüldüm bu kıza...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık