Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB Wano'ya yardım etmemişmiş. Oden değil mi Roger'ın gemisine binip giden kişi... Oden tayfaya geri döndü mü hayır ve yıllar sonra ne diye WB durduk yere Wano'ya gitsin.. Zaten yıllar sonra öğrenmişler Oden'in öldüğünü..
Yillar sonra ogrenmeleri de cok sacma. Inu ve Neko, Wano’dan kacip Zou’ya geri donmuyorlar mi? Pekala WB’ye haber verecek imkana sahiplermis. Bu durum bildigin plot hole’a giriyor bence.

Ne alaka ? Şu an olduğundan farklı gözükmüyor Yamato.Adada kimle dövüşüp kendini geliştirecek daha yeni şaşırıyorlar bu arc bize saldırıyor diye.
Serideki karakterlerin kısa zaman içerisinde ne kadar güçlendikleri durmadan önümüze sunuluyor. Babama karşı savaşçam, oden olcam, wanonun kapılarını aççam diye gezen bir karakterin güçlenmemesi de saçmalık. Çocukluğuna göndermeli şekilde eskiden babama karşı çıkabilecek güçte değildim tarzı cümleler kuruyo. Bunun farkındalığında olan bir karakterin 4 yıl Luffy gelsin diye oturduğuna kimse inanmaz. Karşı çıkacağı kişiler çocukluğundan beri belli. Babası ve tayfasına karşı çıkabilmesi için ne kadar güçlü olması gerektiğinin kendisi de farkında. Hikayenin mantığına göre biri gelene kadar oturayım o zaman eldeki seviyemle yardım ederim durumu çok ters.

Yamatonun güç seviyesinin öğrenilmesi Acein seviyesini belli etmez. Arada 4 yıl geçmiş. Luffynin 2 yılda geçirdiği gelişim belli. Aynı oranda olur demiyorum. Ama 4 yılda güçlenmemesi hikaye geneline ters. Eğer Yamato aynı seviyede kalmış diyorsanız yalnızca ağır bir Ace fanısınız :oops:
Ace orda zaman atlaması öncesi Luffy'den güçlüydü.Yamato bundan 4 yıl önce ordaki Ace ile hemen hemen eşitti.4 yıl yerinden saymış olması düşük ihtimal.

Kaido güçlü ancak klasik shounen abartısı.
En güçlü karakterler listesinde ilk 10'a zor girer (Benim fikrim)

Daha ne karakterler ortaya çıkacak bir dur hele :)
Benim görüşüm fazla abartmayacak diğer serilere nazaran Çıkarsa Im çıkar onunda güçü farklı bişey çıkar yoksa seri 20 yılda bitmez

Serideki karakterlerin kısa zaman içerisinde ne kadar güçlendikleri durmadan önümüze sunuluyor. Babama karşı savaşçam, oden olcam, wanonun kapılarını aççam diye gezen bir karakterin güçlenmemesi de saçmalık. Çocukluğuna göndermeli şekilde eskiden babama karşı çıkabilecek güçte değildim tarzı cümleler kuruyo. Bunun farkındalığında olan bir karakterin 4 yıl Luffy gelsin diye oturduğuna kimse inanmaz. Karşı çıkacağı kişiler çocukluğundan beri belli. Babası ve tayfasına karşı çıkabilmesi için ne kadar güçlü olması gerektiğinin kendisi de farkında. Hikayenin mantığına göre biri gelene kadar oturayım o zaman eldeki seviyemle yardım ederim durumu çok ters.
Elbette güçlnemeye çalışabilir ona itirazım yok.Ama her karakter için tartıştığımızda anlaşılamayan şu.Sırf güçlenmeyi deniyor diye güçlenecek diye birşey yok.Güçlendiyse bile eser miktarda güçlenmiştir devede kulak yani anlatabiliyor muyum ? Smoker loguetownda yıllar geçirmiştir ama ne kadar güçlendi aynı yerde kalarak ? Sonra yeni dünyada 2 yıl geçirdi resmen çağ atladı.Önemli olan süreç değil önemli olan denizde yol alman ve kendinde güçlülerle karşılaşıp durman.Bu seride ancak bu şekilde kaydadeğer bir gelişim gösterebiliyorsun.Smoker bununla alakalı güzel bir laf etmişti hatta bulmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık