Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamatonun güç seviyesinin öğrenilmesi Acein seviyesini belli etmez. Arada 4 yıl geçmiş. Luffynin 2 yılda geçirdiği gelişim belli. Aynı oranda olur demiyorum. Ama 4 yılda güçlenmemesi hikaye geneline ters. Eğer Yamato aynı seviyede kalmış diyorsanız yalnızca ağır bir Ace fanısınız :oops:

İmkansız gibi kaido One piece aleminin en güçlüsü manga kaç kere dile getirdi bence Roger ve WB dende güçlü
Roger BM kaçmış savaşmayı göze almamış
Wb ise Anca Roger 3 aşağı 5 yukarı
Kaido güçlü ancak klasik shounen abartısı.
En güçlü karakterler listesinde ilk 10'a zor girer (Benim fikrim)

Daha ne karakterler ortaya çıkacak bir dur hele :)

Anlamadığım nokta Marco,İzo Oden'in ölümün çok normal bir olaymış gibi anlatıyor oluşu. Utanmasa güle güle söyleyecek adamın ölümünü :/ Bir İzo "bende geleyim" derken sanki bir zorunlulukmuşcasına söylüyor gibi geldi bana.

Zaten ananas kafadan nefret ederdim, tam nefret ettim bu sefer.

Anlamadığım nokta Marco,İzo Oden'in ölümün çok normal bir olaymış gibi anlatıyor oluşu. Utanmasa güle güle söyleyecek adamın ölümünü :/ Bir İzo "bende geleyim" derken sanki bir zorunlulukmuşcasına söylüyor gibi geldi bana.

Zaten ananas kafadan nefret ederdim, tam nefret ettim bu sefer.
Hadi Marco neyse de Izo’nun suratında en azından bir mimik görseydik.

Yamatonun güç seviyesinin öğrenilmesi Acein seviyesini belli etmez. Arada 4 yıl geçmiş. Luffynin 2 yılda geçirdiği gelişim belli. Aynı oranda olur demiyorum. Ama 4 yılda güçlenmemesi hikaye geneline ters. Eğer Yamato aynı seviyede kalmış diyorsanız yalnızca ağır bir Ace fanısınız :oops:
Ne alaka ? Şu an olduğundan farklı gözükmüyor Yamato.Adada kimle dövüşüp kendini geliştirecek daha yeni şaşırıyorlar bu arc bize saldırıyor diye.

Dragon,Shanks ve Garp,Luffy nin Kaido yu devirdiğini duyunca ne tepki verecekler acaba.
Dragon : "Hayatı sorgula Luf- dur bunu daha önce dedim "
Garp : "Ben dedim bu çocuaa denizci ol diye dinlemedi ki"
Shanks : "Hala ölmedin mi sen?! bi şapka verdik diye beni arıyo..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık