Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin hayali 1000 bölümde iki yonkonun karşısında luffy ve zoro allahım nasip et :) spoiler’ın bile 300 sayfası var net.

Son sayfa kafama takıldı. Böyle bir meyve öyle bir anda BM de ne işi vardı ? Cebinde gezdiriyor olamaz. Kendisi için olamaz,Tayfası için desek ıhhh yani.O vadide baya olay dönmüş gibi duruyor.Ayrıca nasıl bir alev ise kaido nun yaptığı ada kaldırıp taşıyor.Prometheus yiyor falan.Balıktan ateş gücüne ölüm anında yenen meyveden bulunduğu yere kadar o vadi olayı açıklanmalı.

Son sayfa kafama takıldı. Böyle bir meyve öyle bir anda BM de ne işi vardı ? Cebinde gezdiriyor olamaz. Kendisi için olamaz,Tayfası için desek ıhhh yani.O vadide baya olay dönmüş gibi duruyor.Ayrıca nasıl bir alev ise kaido nun yaptığı ada kaldırıp taşıyor.Prometheus yiyor falan.Balıktan ateş gücüne ölüm anında yenen meyveden bulunduğu yere kadar o vadi olayı açıklanmalı.
Rocks korsanlarındaki çoğu karakter bencil olduğundan meyveyi birinin ona veridhini sanmıyorum.Tanrı Vadisi veya başka bir yerde bulmuş olabilir.

Adamlar saldırmayı denedik (düşündük) ama çok adam kaybedeceğimizden vazgeçtik diyor.

Resmen yememiş yani.

Bende WBi çok severim ama adam kazanacağından tam emin olamadığı bir savaşa girmek istememiş gibi duruyor.

Eğer Oden yardım istese ve Beyazbıyık böyle bir tepki vermiş olsaydı, laf edenler yerden göğe kadar haklı olurdu. Ancak ölümünün üzerinden yıllar geçmiş bir adamın intikamının peşine düşmediği için laf söylenmemeli bence kendisine. Gitse şık bir hareket olurdu, ama gitmemiş.

Neden hiç kimse masumları koruyan denizcilerin Wanoya gitmemesinden bahsetmiyor da herkes bir korsanın yardım etmemesine laf ediyor :) pardon Roger Korsanlarından Oden vardı doğru. Herkes nedense WBnin ölmüş olan bir Roger tayfası üyesinin intikamını, kendi oğulları ölmesin diye almamasına kafayı takmış durumda.

Kendi kendime denizcilere de sallamak istedim :D

öncelikle dostum şu konuda net olalım. Oden, Beyazsakalın adamı falan değil. Ben bir adama Kardeşim diyeceğim benden rızasız başka tayfaya gidecek geçin o işi. İkinci olarak Oden öldükten kaç yıl sonra öğrenmişler İntikam almak için Zaferin garanti olmadığı bir adama gidip Tayfanın canını riske atmak aptallıktır. Bu adam Thatchın intikamını da almadı. Çok garipseme Ace ise hayattaydı başka dava.
Benim için yaptığı mantıksız geliyor demiyorum ki gayet mantıklı zaten ama açıkçası bu mevzuya sessiz kalması korkaklık gibi geldi bana çünkü sessiz kalması bir yonkou olarak otoritesini zedeleyebilir Kaido karşısında.Üstelik Thatch olayında intikam için uğraşmaması Teach'i yakalasa ağzını burnunu kırmayacağı anlamına gelmiyor Kaido'nun yeri yurdu belli Teach'in değildi,ama tabii ki Oden'in ona yaptığıda ayrı bir ayıp.

Neden hiç kimse masumları koruyan denizcilerin Wanoya gitmemesinden bahsetmiyor da herkes bir korsanın yardım etmemesine laf ediyor :) pardon Roger Korsanlarından Oden vardı doğru. Herkes nedense WBnin ölmüş olan bir Roger tayfası üyesinin intikamını, kendi oğulları ölmesin diye almamasına kafayı takmış durumda.

Kendi kendime denizcilere de sallamak istedim :D
Wano Dünya Hükümetinin üyesi değil.Sakazuki Paşanın pirinççi Wano'luları koruması için bir sebep yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık