Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmm ben öyle anlamadım Ace'den önce öğreniyorlar bir çok defa savaşmayı konuşmuşlar ama neticeden dolayı gitmemişler gibi anladım. Bir daha okuyayım yanlış anladım herhalde.
O konuşma Ace, Beyazbıyık Korsanları'na katılır katılmaz gerçekleşmiyor benim anladığım kadarıyla. Laf arasında açılan bir muhabbet gibi konuşulmuş. Ace o sırada İkinci Tümen Komutanı konumunda, yani bayağı zaman geçmiş aradan.

En güçlü adamlarını getirdiğini düşündüğü için olmasın? Katakuri yok , nasıl en güçlü adamları olabilir?
Bana getirdiği kadrodan bile etkilenmiş gibi geldi. Sonuçta peros, smoothie falan tanınmış kişiler. :bilmem:
Geldiklerinden nasıl haberi oluyor o kısımda belli değil. Eğer şelalenin orada bekçi olsaydı, luffyler geldiğinde de olurdu.

Üye silindi 1004

Garp gibi olabilir de Garp seviyesine daha var. O vurguyu Chincao ile başlattı da devamı buradan gelir.

Garp'a hakarettir bu.

O vitaminsizin Garp gibi yumruk atması için önce kırk fırın ekmek yemesi lazım.
Garp’ın iri vücudundan eser yok ama, Chincao deden gibi vuruyorsun ayağı çekti bi kere. Eğer Garp gibi yumruk atmaya başlamazsa Luffy’e gecelik giydirecek Kaido ve Linlin...

Belki Luffy yeni öğrendiği hakiyle dedesi gibi yumruk atmayı öğrenmiştir. Luffy, Garp gibi yumruk atmaya başlarsa ikisini tek başına döver. Umarım Luffy’nin yumruklarına Garp vurgusu yapılır. Muhtemelen Linlin yapacak.
Bm'ın derisi kaido dan daha sert zaten. Yani onu indirebilmek daha zor olur. O yüzden luffy'nin bm'a dalmasını daha çok isterim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık