Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tiksav Lee @Chris
Gelin tümenler gücü yansıtmıyor, çünkü Ace sağ kol. Keyifliyim bugün biraz sizinle tartışalım.
Algıya yapmaya çalışma Montana.:D Bölüm Ace'in gücünü anlatma açısından yeterli. Biraz içini bana yansıtmaya çalışıyorsun gibi hissettim.:D
Valla ben forum tarihinin en mutlu anlarını yaşıyorum 2 3 gündür, sen bi iç çatışma içindesin ama benim gözümden kaçmaz boşa uğraşma. Görüş hakisi var bende. :hhh:

Luffy bi noktada alacak o intikamı bunu biliyoruz. Ayrıca kimden alacak Teach'den mi? Akainu'dan mı? Çünkü herkes Ace'in katilinin Teach olduğunu söylüyordu Beyazsakal dahil. Hangisinden intikam alması lazım?
Luffy'nin intikamın peşinde düşeceğine gerçekten inanıyor musun ? Bence öyle bir şey asla olmaz kendi hikayesinde o karakterlerle karşılaşacak diye dövüşürler. Bunu @Alpamis'a sorsam o bile aynısını söyler. İntikam peşinde koşan önemli karakter görmedik opta. İkisi ile olan dövüşünü de Ace için yapmayacağından sorduğun sorunun pek bir kıymeti yok.

BM bu Kaido'nun meyveyi nereden bulmuş acaba. Kendi çoçuklarında(Kata,Daifuku,Peros,Ayna meyvesi olan cadı) da sağlam meyveler var. BM'nin Vegapunk ile bağlantısı çıkarsa şaşırmamak lazım.

Bro, bundan sonra Ace'nin gücüne laf eden ya trolldür ya hater zaten boşa yorma kendini. Yedi köyün ağası gibi takıl. Adam çaylakken basmış Kaido'nun adasını. Bu adam 2. tümen olduktan sonra çok daha güçlenmiştir. Kudurdu Lütfücüler iyice.
Çaylak iken Beyazsakalın karşısına da çıktı, gördük sonunu. Ace haterı değilim fakat Ace bu seriye öldürülüp backstory için yazılmış bir karakterdir. Ondan kaynaklı Ace üzerinden güç tartışmasına girmek mantıksız olur. Ölmüş gitmiş allah rahmet eylesin diyip geçmek gerekiyor :sapkali:

@Tiksav Lee @Chris
Gelin tümenler gücü yansıtmıyor, çünkü Ace sağ kol. Keyifliyim bugün biraz sizinle tartışalım.

Valla ben forum tarihinin en mutlu anlarını yaşıyorum 2 3 gündür, sen bi iç çatışma içindesin ama benim gözümden kaçmaz boşa uğraşma. Görüş hakisi var bende. :hhh:
Cavendish'in şu an tüm ilgiye sahip olduğundan bahsediyor. :D Ace daha onun önüne geçememiş.:D Sadece orjinal çeviriyi bekliyorum güzel bir metin dizicem buraya, sen de okursun. Yıllardır tartışılan şeyler ardına boşluklar adına çok güzel bölüm geldi. Şu an yaşadığını düşündüğün keyfi ben yaşıyorum açıkcası.:D Sen de sadece bir inkar tepkisi görüyorum.:D

Luffy ile wb'ın gücü bir mi?
Peki bu arc bittikten sonraki gücü intikam arayışına çıkması için yeterli olur mu senin için ? Yani anladığım kadarıyla çıkmadı çünkü güçsüzdü diyorsun, o güce ulaştığında ben intikam peşinde koşmam kendi hikayeme devam ederim derse Luffy'nin adamlığını sorgular mısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık