Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok hoşuma gitti. Ace gücünün harbi yetmeyeceğini anladığı sıra güçlenmeliyim diyor. Aslında Ace'i gördükçe Luffy'den çoğu yönden çok da farksız olmadığını görüyoruz.:D Ama Luffy daha iyi çar.:D

Üye silindi 1004

O da sarmaz, şimdikinden daha mantıklı olur ama sarmaz, galiba yaşlandıkça ailesinden birilerini kaybetmekten çok korkar olmuş :bilmem:
Yaşlanmadan olduğunu sanmıyorum. Roger'ın tayfala denk dövüşen çocuklarla Wano içerisinde yürümeye korkuyor Beyazsakal... Korkak.

Oden o tayfanın bir parçası olmadığından Marco'nun sözü onu kapsamıyor.
Oden hem tayfanın bir parçası ve WB nin oğuldan ziyade kardeşim dediği tek kişidir. Hatta Oden in kendi samurayı İzo bile WB nin evladı olmuştur.Oden in geçici bir süre tayfadan ayrılması onu kardeşlikten veya tayfa üyeliğinden çıkarmaz.Tümen komutanı bile olmuş biri Oden . Ace bile kendi başına her yere izin alarak gitmedi mi.Evlatlıktan çıktı mı ?Hayır.

WB her gün İzo yu gemide görüyordu.Sadece bundan utanıp Kaido ya savaş açması ve intikamını alması gerekirdi.WB gibi bir adam Dünya hükümetine hatta 3 amirale savaş açmış bir korsan. Kaido dan korkmasının izahatı yok ....Oda bu konuda sıvadı ne yazık ki :artiz:

Son düzenleme:
:artiz:
Ben sık sık bu adamın hikayeciliğine hayal gücüne falan övgü yapıyordum değil mi?
Adam gitgide aşağı yuvarlanıyor. Şu Wano'da en son beğendiğim şey şelale oldu be. O kadar kötü bir arc tasarlamış ki ülkede ilgi çekici hiçbir şey yok. Wholecake'i tasarlayan da buydu güya.
Oden diye işe yaramaz bir tip uydurup kötü bir arca eklerken amacı senelerce yazdığı her şeyi çöpe çevirmekti sanırım. Tebrikler.

Bölüm tek başına bakılırsa kötü değildi ama hikayeye etkisi açısından baktığımda berbat görünüyor. Şu an 1000. Bölümü kesinlikle merak etmiyorum. Hatta görmek bile istemiyorum çünkü yine bir saçmalık göreceğime neredeyse eminim.
Bölümün bir günahı yok ama nu sebeplerle beğenemedim. Sevdiğim onca karaktere ve Yamato'nun güneş gibi parlamasına rağmen üstelik.

Nico ve Brook Sanji nin yanına çıkar. Nico yancı hatunların tek seferde boynunu kırar.
Sonra Black Maria tarafından tuzağa düşürülür.
Ardından Brook, Black Maria ya tek atar. Tanıdık geldi mi?
Thriller Park Spider-Monkey dövüşü. Bu sefer esir düşen ikili Robin/Franky değil Robin/Sanji.
Inanilmaz. Adam kendi kendinin klişesi

Üye silindi 1004

Luffy şuan Ace'nin intikamını almıyor korkak mı peki ?
Luffy bi noktada alacak o intikamı bunu biliyoruz. Ayrıca kimden alacak Teach'den mi? Akainu'dan mı? Çünkü herkes Ace'in katilinin Teach olduğunu söylüyordu Beyazsakal dahil. Hangisinden intikam alması lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık