Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ben Rocks'ı sırf güçlü bir topluluğun organize çeteleşmesi sanıyordum. Fakat Linlin'in seni küçük erkek kardeşim olarak görüyorum demesi ve üstüne öyle kıymetli bir meyve vermesi işin rengini değiştirdi. Linlin, Shiki, Edward ve Kaido ciddi anlamda nakamalarmış. Aslında Wano'ya gitmeme sebebi burada yatıyor Beyazsakal'ın. Kardeşini öldüren kardeşini mi öldürsün adam? :hhh:

Ace'nin bölümleri çok güzel ya, WB'nin bölümleri çok kötü, bence Kaido ile arasında bir şeylerin yaşanması gerekirdi bu haliyle beklediğimi veremedi. Ace sen nasıl bir kralsın :a:

@Alpamis Ace bir kaç yıl içinde diyorsa senin yaptığın zaman çizelgesi hatalı.

Ace'nin bölümleri çok güzel ya, WB'nin bölümleri çok kötü, bence Kaido ile arasında bir şeylerin yaşanması gerekirdi bu haliyle beklediğimi veremedi. Ace sen nasıl bir kralsın :a:

Bro, bundan sonra Ace'nin gücüne laf eden ya trolldür ya hater zaten boşa yorma kendini. Yedi köyün ağası gibi takıl. Adam çaylakken basmış Kaido'nun adasını. Bu adam 2. tümen olduktan sonra çok daha güçlenmiştir. Kudurdu Lütfücüler iyice.

Tabiki bir kaç yıl demişse yanlış olur ve bir kaç yıl diyorsa Ace ilk 1 sene içinde Wano'ya gitmiştir demektir. Bakalım yakında demesi bana daha mantıklı geliyor. Orjinal çeviride anlarız.

Bu arada Ace ve Yamato'nun konuşmaları müthiş olmuş.:D Ace'in Luffy'den sürekli bahsetmesi fırtına gibi ortaya çıkacağını söylemesi felan. Bu arada Yamato'nun Kaptan olmadığı gerçeğine inamayı da reddediyor. Bunlar göz önüne alınca ilk 1 sene içerisinde de Wano'da olmuş olabilir Ace. Hala daha çaylaksı bir konuşmaya sahip çünkü.:D

Bro, bundan sonra Ace'nin gücüne laf eden ya trolldür ya hater zaten boşa yorma kendini. Yedi köyün ağası gibi takıl. Adam çaylakken basmış Kaido'nun adasını. Bu adam 2. tümen olduktan sonra çok daha güçlenmiştir. Kudurdu Lütfücüler iyice.
Adada doğru düzgün kim var da o meyveyle basmak neyi gösterecek?

Yamato vs King olacak gibi, Marco ve İzo da Ace'yi kabul etmişler. WB konusuna bir açıklama daha bekliyorum, bu haliyle hiç içime sinmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık