Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'i rüyasında görür. Luffy Cracker'ı alana kadar ne çekti?!!??!
Tobi Roppo'nun en güçlüsünü alsın sonra ölümün eşiğine gelsin yatsın.
Komutanlar ve Kaido, tabi ki kaptanlara kalacak. Hawkins, Drake, Law, Kidd ve tabi ki Luffy. Bu yazdığım isimler sırasıyla; Jack, Queen, Kind, BM, Kaido indirecekler. Çünkü kaptan onlar :good:
Şöyle bir baktım da hepsi gerçekten muhteşem argümanlarmışsksnsnsnsn

Queen Smoothie'den Jack Cracker'dan daha sağlam duruyor bir de özel olarak ayrılmış topitoppodan ötürü Kaido tayfası daha güçlüymüş gibi bir izlenim veriyor ama orOÇhi ve Wano'nun desteğini çıkarırsan bu iki tayfa az çok denktir.
Bence işlevsellik ve birbirini tamamlama noktasında BM korsanları daha üstün olur bunlardan. Cracker da hiç yabana atılır gibi değil. Perospero ve muhtemelen pek görmediğimiz diğer yaşlı kardeşler de uçamayan altılıyı karşılarlar. Üstelik Snack de var komutan seviyesinde. Smoothie çok aşırı seviye düşürüyor gibi duruyor ama, ona katılıyorum. Bence BM tayfası tam bir savaş olmadığı için yeterince ayrıntılı işlenmedi yoksa canavarlardan eksik kalmazlar hatta üstün geldiği taraflar olur.

King vs Zoro
Queen vs Sanji
Who’s Who vs Jinbe
Sasaki vs Franky
Black Maria vs Robin
Ulti/Page One vs Nami/Usopp
Daifuku vs Brook
Perospero vs Carrot/Wanda

Hayirli olsun diyebilir miyiz? Bir de Smoothie’nin ihalesi kime kalacak acaba onu da cok merak ediyorum.

Ace romanında Kaido için 1 vs 1 de en güçlü, Bm için en güçlü tayfaya sahip diyordu galiba. Gerçi en dengeli tayfa Kızıl saç korsanları denilmişdi. Sadece tayfa konusunda Kızıl önde olabilir.

Genelde Oda kişiliksiz karaktersiz insanlara rol verir oldu.Yamato mesela, Odenim diye dolaşıyordu.
Keza Zoro da karaktersiz geçen bölüm büyük bir rol aldı.Alışmamız lazım bunlara puhahaha
Yamatoya laf etmene mi yoksa 998 bölümlük zoroya karaktersiz demene mi şaşırayım bilemedim be cap...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık