Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum , ben farkettiysen güçlü adam sezdi demedim.Diğerlerinin sezemediğini sezdi dedim.Biraz daha iyi okumak lazım dediğin gibi.
Güzel dostum Jinbei'nin ne dediğini okumuyon herhalde. Jinbei, Sanji belki de güçlü bir düşman sezmiş ve onu durdurmak için gitmiştir diyor. Luffy de 'Durum öyleyse benim gözlem hakim yeterince iyi değilmiş demektir' diyor. Eee biz de Sanji güçlü düşman var şurada o yüzden gideyim şeklinde gitmediğini de biliyoruz. Yani Luffy'nin ne sezip sezmediğini bilmiyoruz daha. Adam sadece Jinbei'nin tahminine cevap veriyor.

Üye silindi 5781

Güzel dostum Jinbei'nin ne dediğini okumuyon herhalde. Jinbei, Sanji belki de güçlü bir düşman sezmiş ve onu durdurmak için gitmiştir diyor. Luffy de 'Durum öyleyse benim gözlem hakim yeterince iyi değilmiş demektir' diyor. Eee biz de Sanji güçlü düşman var şurada o yüzden gideyim şeklinde gitmediğini de biliyoruz.
Sen sanırım anlamak istemiyorsun beni.Ben de diyorum ki zaten güçlü birisi hissettiği için gitmedi diyorum.Yardım isteyen , tacize uğrayan kadını hissettiği için gitti dedim ve Sanji'nin bu hissettiğini ne Luffy hissetti ne de Jinbei.
İkisi de hissedemediği için çıkarımlar yapıyor şu an.
Sanji'nin observation'u övülüyor yani burada.

Sen sanırım anlamak istemiyorsun beni.Ben de diyorum ki zaten güçlü birisi hissettiği için gitmedi diyorum.Yardım isteyen , tacize uğrayan kadını hissettiği için gitti dedim ve Sanji'nin bu hissettiğini ne Luffy hissetti ne de Jinbei.
İkisi de hissedemediği için çıkarımlar yapıyor şu an.
Sanji'nin observation'u övülüyor yani burada.
İşte ben de sana diyorum ki Luffy'nin ne hissedip hissetmediğin de bilmiyoruz.:D Olay sadece Jinbei'nin tahminine Luffy'nin , durum öyleyse cevabı ne olurdu şeklinde ilerledi. Luffy dediğin gibiyse gözlem hakim yeterince iyi değil demek demekle, Sanji'nin başka bir sebeple gitmiş olduğunu da sezdiğini anlatmak istemiş de olabilir. Kendisinin öyle güçlü biri sezmediğini anlatmak istemiş de olabilir. Her ikisini anlatmak istemiş de olabilir. Çok çabuk galeyana geliyonuz yahu.:(

Ace fbsi sonraya kalcak gibi Yamatonun gülüşü çok güzel ah bebeğim:utan:
İyi Sanji örümcek diye ağlamamış büyük bir başarı onun için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık