Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb içerisinde Wano düşerken Ace durumu WB'ye niye anlatmadı sorununa cevap verecekse tamamım. Bu olacak mı? Hayır. FB niye girer bir şeylere cevap vermek için. Bakınız Oden fbsi biz bir şeyler öğrendik ki çok önemli şeyler öğrendik. Şurada olabilecek bir Ace fb.si hikaye açısından bir işe yaramayacak ne yazık ki. Demek istediğim bu benim.
Wano'yla alakası yüzlerce bölüm öncesinden de belli olan, Tama'yla ilişkisini bildiğimiz Ace'in bahsedilmesi veya hakkında fb gösterilmesi nasıl kötü hikaye anlatıcılığına girebilir ki? Bu hikayenin genel olarak daha dolu, daha zengin olmasına sağlar. İlla birşey öğrenmene gerek yok. Şu ana kadar öğrenmenin birşeyi değiştirmeyeceği bir ton bilgi verildi.

Öncelikle kaido'nun sopasını yerse kalkacağına inanmıyorum. Oda o kadar sıvamaz. Ikinci olarak sağ kollardan güçlü bir adamdan daha güçlü bir adam (sana göre) akainu karşısında varlık dahi gösteremiyor. Aynı şekilde bu adam bu kadar güçlüyse onu yenen teach ne amiral olmalı. Gura gura'yı yiyince de mantıken KK falan olması gerekiyor. Yani ace> güncel luffy gibi bir şey aşırı saçma olur. Oda bile wb komutanlarının rütbeleri güç sıralamasını temsil etmiyor derken sen bu adamı marcoyla eş hatta güçlü yaptın.
Dikkat edersen tek yemezse dedim.
Luffy ile aynı saldırıyı yedikten sonra kalkarsa ne dememi bekliyorsun.

Dikkat edersen tek yemezse dedim.
Luffy ile aynı saldırıyı yedikten sonra kalkarsa ne dememi bekliyorsun.
Dayanıklılığı yüksek dersin ama her şey dayanıklılık değil. Ama dediğim gibi öyle bir şey olmaz zaten. Ace de hayvani dayanıklılık denilen bir şeyi görmedik hiç.

ace öldüğünde luffy'den güçsüz değildi, teachle karşılaşmamış olsa, şu an muhtemelen luffy'den daha güçlü olurdu.
öldüğünde seviyesi kimine göre yc3, kimine göre yc1 olabilir ama hayattayken KK olma ihtimali en yüksek adaylardan biriydi.
kendisi wb'yi kk yapmak istiyordu. ama wb'de ace'yi kk yapmak istiyordu.
oda ace için flashback çizerse üç hakiye de sahip olduğunu gösterir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık