Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral seviyesi olmaz ama şuan ki Luffy'den güçlü olur.
Bence amiral ile sağ kol arasında belli bir fark var. Amiraller gidip yonkoular ile dövüşebilecek adamlar gördüğümüz, sağ kollar bunu yapabilecek kapasite değil.
Öncelikle kaido'nun sopasını yerse kalkacağına inanmıyorum. Oda o kadar sıvamaz. Ikinci olarak sağ kollardan güçlü bir adamdan daha güçlü bir adam (sana göre) akainu karşısında varlık dahi gösteremiyor. Aynı şekilde bu adam bu kadar güçlüyse onu yenen teach ne amiral olmalı. Gura gura'yı yiyince de mantıken KK falan olması gerekiyor. Yani ace> güncel luffy gibi bir şey aşırı saçma olur. Oda bile wb komutanlarının rütbeleri güç sıralamasını temsil etmiyor derken sen bu adamı marcoyla eş hatta güçlü yaptın.

Ya Yamato-Ace fbsi olacaksa arc sonu göstersin madem Oda. 1000.Bölümü bunun için hype yaptırıyorsa millete hayal kırıklığı.

Zeffi ya da Kuniayı görmek bizi yakınlaştırmadı hiçbir şeye bildiğim kadarıyla. En absürt örnekler bunlar. Ki bu Sanji fbsi de tayfaya girmeden önceydi. Demeye çalıştığım fbnin amacının karakterleri derinleştirmek olduğu. Sadece savaş gözüyle bakıyosunuz. Anlaşılan Oda Odenim melabaaa diyen ablamıza savaş ortasında fb verecek kadar değer vermiş :)
Aynı Oda fan servis olarak Nami'ye birkaç ay içerisinde ne kadar değiştirdi hep birlikte gördük. Oda artık One Piece e önem vermiyor paraya önem veriyor bunu kabul edelim.

Ters köşeci Oda:bilmem:ben git sevdiğim karakterin fbsini ver demedim. Ki bildiğim kadarıyla 1000. Bölümden umutlu olan sadece bir avuç insan vardı. Şuan mı sorun oldu?
Neyse zaten söylenti bi ace gölge'si cizdi diye ace fb'si cizecek diye bişey yok belki kaido fb'si ile beraber onuda anlatır.

Adam uzattıkca uzatmaya devam ediyo serie'yi daha cok bekleriz biz. ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık