Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb içerisinde Wano düşerken Ace durumu WB'ye niye anlatmadı sorununa cevap verecekse tamamım. Bu olacak mı? Hayır. FB niye girer bir şeylere cevap vermek için. Bakınız Oden fbsi biz bir şeyler öğrendik ki çok önemli şeyler öğrendik. Şurada olabilecek bir Ace fb.si hikaye açısından bir işe yaramayacak ne yazık ki. Demek istediğim bu benim.
FB'de bir şeyler öğrenebiliriz ama peşin hükümlü olmamak lazım. Ace'e Oden'in günlüğünü okutmuş yada bundan bahsetmiş olabilir, 20 yıl olayından bahsetmiş olabilir bir çok şey olabilir bir görelim önce sonra gerekliliğini bir daha konuşuruz.

Insallah soyle haki master olarak çizerde ace reyizi, haterlar daha cok kudurur
Haki masterı çizerse mangaka kendisi ile çelişmiş olur. Ace'in çapı belli. Smokerla sen duman ben ateş biz yenişemeyiz be kardeşş. durumundan kurtarsa yeterli benim için. 3/4 Komutandan yüksek çıkma ihtimali falan yok yani gösterildiği kadarıyla.

Garipsiniz. Şuana kadar Kuina fbsinin seriye ne katkısı oldu? Brookun tayfasının ne katkısı oldu? Sanjinin Zeffle yaşadığı dramın ne katkısı oldu? Olay karakterleri derinleştirmek işte. Şuanki karakter de Yamato:gamyon:

FB'de bir şeyler öğrenebiliriz ama peşin hükümlü olmamak lazım. Ace'e Oden'in günlüğünü okutmuş yada bundan bahsetmiş olabilir, 20 yıl olayından bahsetmiş olabilir bir çok şey olabilir bir görelim önce sonra gerekliliğini bir daha konuşuruz.
Soru tekrar şu ama 1000. sayı için bu mu işlenmeli? Daha da önemlisi siluet çizmek niye? Biz zaten biliyoruz onu gereksiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 60)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık