Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar karakterin oluğu yerde Alabastadaki gibi her işi bizimkiler yapamaz. Dof'un tayfasına karşı dahi bizim tayfa bire bir dövüşler olacağı için yenemezdi.
Sen de yeneceklerini biliyorsun da elin varmıyor yazmaya.
Tam tersine Özhan. Bence Nami'nin onlar çok güçlü diyip uzaklaşması, Usopp'un konuşmayı unutacak hale gelmesi.

Bu isimler Sanji ve Jinbe'yi dahi zorlar.

Yanlış anlamışsın. Nami o arada güçlenmeyecek zaten sadece yenecek. Ben de sana diyeceğim ki "bak Nami, Brook, Franky Vego'dan üstün dediğin adamları yeniyor acaba ne zaman power up aldılar". Çok uzun bir süredir power up almadıkları için bunu açıklaman çok kolay olmayacak tabi. İşte o zaman da Pica'nın uçan altılıdan Drake dışında beşini aynı qnda yenebileceğini iddia edeceğim ve karşı argümanın olmayacak.
Güçlenmeden yenemez. Yenerse de dövüş içinde güçlendi deriz muhtemelen. Neyse, olmamış olaylar üzerine bu kadar konuşmaya gerek yok. Nami hiçbir şekilde güçlenmeden Ulti'yi yenerse bunu tekrar konuşuruz.
Ben Dressrosa Zoro vs Pica ve RS Sanji vs Page One üzerinden kıyasımı yaptım. Buna ek olarak, Kaido'nun 5-6. adamı, Doflamingo'nun 5-6. adamına eşit olamaz diyorum. Nami ile ilgili şu an için herhangi bir argümanım yok. Olursa düşünürüz dediğim gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık